Szamba betonowe Aleksandrów Kujawski- Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Każdy, kto buduje dom na działce, do której nie został podłączony system kanalizacyjny, musi odszukać alternatywny sposób ma gospodarowanie szambami. Kolosalna część inwestorów decyduje się na konstrukcję nowoczesnych oczyszczalni ścieków. Mimo tego, to właśnie idealne szamba ciągle cieszą się największą popularnością.
Firma Konradobet oferuje wysokiej jakości szamba betonowe, które sprawdzą się w każdym gospodarstwie domowym. Niezaprzeczalnym atutem wyrobów jest ich trwałość i ogromna odporność na wszystkie defekty. Szamba budowane są z betonu B-25 oraz poddawane są pobocznemu zbrojeniu. W firmie oferowane są niedrogie szamba betonowe, które odnajdują własnych odbiorców na obszarze całego państwa. Wysoka jakość oferowanych usług i rzetelna obsługa powodują, że firma jest w stanie zaspokoić potrzeby w najwyższym stopniu wymagających konsumentów. O czym trzeba pamiętać budując szambo?
• Szambo może być konstruowane na każdym gruncie.
• Szambo jest odporne także na działanie wód gruntowych. Nie wpływają bo na osłabienie jego konstrukcji.
• Ścieki nie mogą wpływać do gruntu. Może to wywoływać do skażenia gleby oraz być przyczyną wielu znacznych kłopotów zdrowotnych, właśnie dlatego jednostka gospodarcza przykłada znaczącą wagę do jakości własnych wyrobów.
Konradobet zapewnia indywidualne podejście do konsumentów. Zaświadcza to o ogromnym stopniu profesjonalizmu i zatrudnienia, z jakim wykwalifikowana kadra pracownicza podchodzi do własnych zawodowych obowiązków. Konradobet to jeden z głównych liderów własnej branży. Każdego dnia wdraża się tu rozwiązania, które zezwalają wyprzedzić konkurencję.

Szamba betonowe Aleksandrów Kujwaski
Szamba betonowe Aleksandrów Kujwaski
Szamba betonowe Aleksandrów Kujwaski

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Aleksandrów Kujawski

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Aleksandrów Kujawski

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.