Szamba betonowe Aleksandrów Łódzki – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba w dalszym ciągu cieszą się wśród klientów znaczącą popularnością. Z definicji wynika, że są to szczelne pojemniki, wymagające regularnego opróżniania, których kluczowym celem jest odpowiednie gospodarowanie ściekami i nieczystościami. Buduje się je z wysokojakościowych materiałów, które są na domiar tego zabezpieczane przed defektami mechanicznymi oraz chemicznymi. Wszystkie szamba betonowe powinny spełniać jednakże fundamentalne kryteria, które są obostrzone przez lokalnego ustawodawcę.
Szamba powinny zapobiegać przeciekaniu nieczystości do gleby. Rezultatem tego zdołałyby być trudności zdrowotne zarówno inwestorów oraz właścicieli szamba, jak oraz bliskich sąsiadów posesji. Obecnie prawie wszelkie firmy, w tym Konradobet, proponują szamba ekologiczne. Kluczowe atuty takiego rozstrzygnięcia to:
• rozwiązanie znakomite dla gospodarstw, które fabrykują niedużą ilość zanieczyszczeń
• atrakcyjne koszty zakupu, montażu i użytkowania
• gigantyczna odporność na wpływ czynników zewnętrznych
Jakie są niedociągnięcia szamb ekologicznych?
Jeżeli fabrykowane są zgodnie ze sztuką to nie mają wad. Firma Konradobet stawia w szczególe na wysokiej jakości rozwiązania, to właśnie dzięki czemu jej pozycja na rynku i uznanie wśród konsumentów z roku na rok demonstruje tendencje wzrostowe. Oferuje również niskie koszty transportu. W wypadku wielu firm jedynie klienci mieszkający w rejonie przedsiębiorstwa są w stanie liczyć na interesujące ceny połączone z dostawą. Konradobet funkcjonuje w zupełnie inny sposób. Tutaj na atrakcyjne ceny mogą liczyć konsumenci z całej Polski. Do tego pracobiorcy, na życzenie kontrahenta, mogą zająć się również montażem. Ich wiedza i doświadczenie pozwalają na to, aby instalacja nowego zbiornika przebiegała zgodnie z obowiązującymi zasadami, co dla znacznej większości inwestorów jest kolejną, możliwą do wdrożenia oszczędnością pieniędzy oraz cennego w czasu.

Szamba betonowe Aleksandrów Łódzki
Szamba betonowe Aleksandrów Łódzki
Szamba betonowe Aleksandrów Łódzki

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Aleksandrów Łódzki

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Aleksandrów Łódzki

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.