Szamba betonowe Bełchatów – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba w dalszym ciągu cieszą się wśród klientów dużą renomą. Z definicji wypływa, że są to szczelne pojemniki, wymagające regularnego opróżniania, których nadrzędnym celem jest poprawne gospodarzenie ściekami i nieczystościami. Buduje się je z wysokojakościowych materiałów, które są dodatkowo zabezpieczane przed defektami mechanicznymi oraz chemicznymi. Wszelkie szamba betonowe podlegają konstytuowanym prawem rozporządzeniom.
Szamba muszą zapobiegać przeciekaniu nieczystości do gleby. Efektem tego mogą być istotne uszczerbki na zdrowiu. Teraz prawie wszelkie firmy, w tym Konradobet, proponują szamba ekologiczne. Główne pozytywy takiego rozwiązania to:
• rozwiązanie znakomite dla gospodarstw, które fabrykują niedużą ilość zanieczyszczeń
• interesujące koszty zakupu, montażu i użytkowania
• wysoka odporność na nacisk i uszkodzenia atmosferyczne i mechaniczne
Jakie są niedociągnięcia szamb ekologicznych?
Teoretycznie nie, o ile bezsprzecznie produkowane są zgodnie z obowiązkowym prawem. Firma Konradobet stawia w głównej mierze na wysokiej jakości rozwiązania, dzięki czemu jej pozycja na rynku oraz uznanie wśród konsumentów z roku na rok wykazuje tendencje wzrostowe. Warto zwrócić uwagę także na wydatki transportu zakupionych zbiorników. W przypadku wielu firm tylko kontrahenci mieszkający w rejonie przedsiębiorstwa są w stanie liczyć na interesujące ceny połączone z dostawą. Konradobet działa w kompletnie inny sposób. Tutaj na atrakcyjne ceny mogą liczyć kontrahenci z całej Polski. Pracownicy absorbują się też montażem szamb, na życzenie i polecenie kontrahenta. Ich wiedza i doświadczenie pozwalają na to, by instalacja oryginalnego zbiornika przebiegała zgodnie z obligatoryjnymi regułami, co dla większości inwestorów jest następną, dopuszczalną do wdrożenia oszczędnością pieniędzy oraz cennego w czasu.

Szamba betonowe Bełchatów
Szamba betonowe Bełchatów
Szamba betonowe Bełchatów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Bełchatów

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Bełchatów

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.