Szamba betonowe Białystok – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Każdy, kto buduje dom na działce, do jakiej nie został podłączony system kanalizacyjny, ma obowiązek odnaleźć alternatywny sposób ma gospodarowanie ściekami. Niektórzy decydują się na nowoczesne rozwiązania, jakie stanowione są przez biologiczne, przydomowe oczyszczalnie szamb. Mimo tego, to oczywiście idealne szamba wciąż cieszą się największą popularnością.
Firma Konradobet proponuje wysokiej jakości szamba betonowe, które sprawdzą się w dowolnym gospodarstwie domowym. Niezaprzeczalnym plusem wyrobów jest ich trwałość oraz wielka odporność na wszelkie defekty. Każdy wyrób konstruowany jest w oparciu o beton B-25, jaki jest na domiar tego zbrojony. W jednostce gospodarczej proponowane są niedrogie szamba betonowe, które odnajdują własnych odbiorców na terenie całego kraju. Doświadczona obsługa i rzetelna odpowiedź na wszystkie zadawane zapytania sprawiają, że Konradobet od początku swojego istnienia na rynku, zyskał obszerną renomę oraz uznanie nawet wśród najbardziej wymagających kontrahentów. Co wypada wiedzieć decydując się na szambo?
• Szambo, to szczelnie zamknięte zbiorniki na szambo z atestem, które są w stanie zostać wybudowane niemalże na każdym gruncie.
• Szambo jest odporne również na działanie wód gruntowych. Nie oddziałują bowiem na osłabienie jego konstrukcji.
• Ścieki nie są w stanie wpływać do gruntu. Może to powodować do skażenia gleby oraz być przyczyną wielu znacznych kłopotów zdrowotnych, wskutek tego jednostka gospodarcza przykłada rozległą wagę do jakości swoich wyrobów.
Konradobet gwarantuje indywidualne nastawienie do konsumentów. Świadczy to o gigantycznym stopniu profesjonalizmu i zatrudnienia, z jakim wykwalifikowana kadra pracownicza podchodzi do swoich zawodowych obowiązków. Na dzień dzisiejszy jednostka gospodarcza Konradobet to jeden z kluczowych oraz wiodących liderów, którzy działają w własnej branży. Ciągle wdrażane są tutaj innowacyjne rozwiązania, które pozwalają modernizować wyroby, by były jeszcze trwalsze, wydajniejsze oraz konkurencyjne zarówno jakościowo, jak oraz cenowo.

Szamba betonowe Białystok
Szamba betonowe Białystok
Szamba betonowe Białystok

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Białystok

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Białystok

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.