Szamba betonowe Bielsk Podlaski – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, mimo postępu oryginalnych technik, nie tracą na swojej popularności. Instalowane zbiorniki na szambo z atestem potrzebują regularnego opróżniania, ale dzięki temu gospodarstwo może porządnie gospodarować nieczystościami. Buduje się je z wysokojakościowych materiałów, jakie są oprócz tego zabezpieczane przed uszkodzeniami mechanicznymi i chemicznymi. Wszelkie szamba betonowe muszą spełniać jednakże bazowe kryteria, które są obostrzone przez lokalnego ustawodawcę.
Przede wszystkim zbiorniki na szambo z atestem nie mogą sprawiać przeciekania nieczystości do gleby oraz wód gruntowych. Rezultatem tego mogłyby być problemy zdrowotne również inwestorów i właścicieli szamba, jak oraz bliskich sąsiadów posesji. Dziś większa część firm, w tym też lider na rynku – Konradobet – w swojej szerokiej ofercie posiada szamba betonowe, ekologiczne. Kluczowe walory takiego rozwiązania to:
• rozwiązanie znakomite dla gospodarstw, jakie produkują niedużą ilość zanieczyszczeń
• względnie małe wydatki zakupu, instalacji i eksploatacji
• wielka odporność na wpływ czynników zewnętrznych
Jakie są defekty szamb ekologicznych?
Teoretycznie nie, o ile oczywiście fabrykowane są zgodnie z aktualnym prawem. Firma Konradobet stawia w szczególe na wysokiej jakości rozwiązania, to naturalnie dzięki czemu jej pozycja na rynku oraz uznanie wśród kontrahentów z roku na rok wykazuje tendencje wzrostowe. Należałoby zwrócić uwagę również na wydatki transportu zakupionych zbiorników. W wypadku wielu firm jedynie konsumenci mieszkający w rejonie przedsiębiorstwa mogą liczyć na atrakcyjne ceny połączone z dostawą. W wypadku Konradobet wygląda to absolutnie inaczej. Firma proponuje albowiem transport na terenie całej Polski w interesującej cenie. Pracownicy absorbują się też montażem szamb, na życzenie i polecenie klienta. Kwalifikacje angażowanych specjalistów zezwalają na prędki, zgodny oraz efektywny montaż, to naturalnie dzięki czemu kontrahenci są w stanie liczyć zarówno na oszczędność cennego czasu, jak i pieniędzy.

Szamba betonowe Bielks Podlaski
Szamba betonowe Bielks Podlaski
Szamba betonowe Bielks Podlaski

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Bielsk Podlaski

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Bielsk Podlaski

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.