Szamba betonowe Brzeziny – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba w dalszym ciągu cieszą się wśród klientów dużą renomą. Z definicji wynika, że są to szczelne zasobniki, wymagające regularnego opróżniania, jakich nadrzędnym celem jest dobre gospodarzenie szambami oraz nieczystościami. Współczesne szamba buduje się z odpornych na wszelkie uszkodzenia materiałów. Wszystkie szamba betonowe podlegają ustanowionym prawem regulacjom.
Przede wszystkim zbiorniki na szambo z atestem nie mogą wywoływać przeciekania nieczystości do gleby i wód gruntowych. Efektem tego mogą być istotne uszczerbki na zdrowiu. Dziś większa część firm, w tym też lider na rynku – Konradobet – w swojej szerokiej ofercie posiada szamba betonowe, ekologiczne. Ich newralgiczne plusy to:
• duże ułatwienie dla gospodarstw, jakie produkują niedużo zanieczyszczeń
• względnie niskie wydatki zakupu, instalacji i eksploatacji
• kolosalna odporność na wpływ czynników zewnętrznych
Czy szamba ekologiczne mają jakiekolwiek negatywy?
Teoretycznie nie, o ile naturalnie produkowane są zgodnie z obowiązującym prawem. Firma Konradobet stawia przede wszystkim na wysokiej jakości rozwiązania, to właśnie dzięki czemu jej pozycja na rynku oraz uznanie wśród klientów z roku na rok demonstruje tendencje wzrostowe. Proponuje również niskie koszty transportu. W wypadku wielu firm wyłącznie klienci mieszkający w rejonie przedsiębiorstwa są w stanie liczyć na atrakcyjne ceny połączone z dostawą. Konradobet działa w całkiem inny sposób. Tutaj na atrakcyjne ceny mogą liczyć konsumenci z całej Polski. Pracownicy zajmują się też montażem szamb, na życzenie oraz polecenie kontrahenta. Ich wiedza i doświadczenie zezwalają na to, by instalacja nowego zbiornika przebiegała zgodnie z obowiązkowymi zasadami, co dla znacznej większości inwestorów jest kolejną, dopuszczalną do wdrożenia oszczędnością pieniędzy oraz cennego w czasu.

Szamba betonowe Brzeziny
Szamba betonowe Brzeziny
Szamba betonowe Brzeziny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Brzeziny
Pojemność Wymiar [m]
4m3 2 x 2,5 x 1,10h
5m3 2 x 2,5 x 1,25h
6m3 2 x 2,5 x 1,50h
8m3 2,4 x 3 x 1,40h
9m3 2,4 x 3 x 1,50h
10m3 2,4 x 3 x 1,70h
10m3 2,4 x 3,4 x 1,50h
12m3 2,4 x 3,4 x 1,70h

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Brzeziny
Pojemność Wymiar [m]
8m3 2,4 x 3 x 1,40h
9m3 2,4 x 3 x 1,50h
10m3 2,4 x 3 x 1,70h
10m3 2,4 x 3,4 x 1,50h
12m3 2,4 x 3,4 x 1,70h

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.