Szamba betonowe Bydgoszcz – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba w dalszym ciągu cieszą się wśród kontrahentów ogromną renomą. Z definicji wypływa, że są to szczelne zasobniki, wymagające regularnego opróżniania, jakich głównym celem jest odpowiednie gospodarowanie ściekami oraz nieczystościami. Buduje się je z wysokojakościowych materiałów, które są dodatkowo zabezpieczane przed defektami mechanicznymi i chemicznymi. Wszystkie szamba betonowe muszą spełniać jednak podstawowe kryteria, które są obostrzone przez polskiego ustawodawcę.
Przede wszystkim zbiorniki na szambo z atestem nie mogą powodować przeciekania nieczystości do gleby i wód gruntowych. Rezultatem tego zdołałyby być trudności zdrowotne również inwestorów i posiadaczy szamba, jak oraz bliskich sąsiadów posesji. Teraz prawie wszelkie firmy, w tym Konradobet, proponują szamba ekologiczne. Główne atuty takiego rozwiązania to:
• wielkie ułatwienie dla gospodarstw, które produkują niedużo zanieczyszczeń
• interesujące koszty zakupu, montażu oraz użytkowania
• kolosalna odporność na wpływ składników zewnętrznych
Czy szamba ekologiczne mają jakiekolwiek negatywy?
Teoretycznie nie, o ile oczywiście fabrykowane są zgodnie z obowiązującym prawem. Firma Konradobet stawia w szczególe na wysokiej jakości rozwiązania, to naturalnie dzięki czemu jej pozycja na rynku oraz uznanie wśród klientów z roku na rok demonstruje tendencje wzrostowe. Proponuje też niskie wydatki transportu. Wielu kontrahentów może liczyć na niskie koszty tylko wówczas, kiedy tak właściwie przebywają w okolicy firmy. W przypadku Konradobet wygląda to całkiem inaczej. Firma oferuje bowiem transport na terenie całej Polski w atrakcyjnej cenie. Pracownicy zajmują się też montażem szamb, na życzenie i polecenie kontrahenta. Ich wiedza i doświadczenie pozwalają na to, by instalacja oryginalnego zbiornika przebiegała zgodnie z obowiązującymi regułami, co dla znacznej większości inwestorów jest następną, dopuszczalną do wdrożenia oszczędnością pieniędzy oraz cennego w czasu.

Szamba betonowe Bydgoszcz
Szamba betonowe Bydgoszcz
Szamba betonowe Bydgoszcz

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Bydgoszcz

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Bydgoszcz

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.