Szamba betonowe Bytom – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba w dalszym ciągu radują się wśród klientów wielką popularnością. Montowane zbiorniki na szambo z atestem potrzebują regularnego opróżniania, jednak to właśnie dzięki temu gospodarstwo może odpowiednio gospodarować nieczystościami. Dzisiejsze szamba buduje się z odpornych na wszelkie uszkodzenia materiałów. Wszelkie szamba betonowe podlegają konstytuowanym prawem rozporządzeniom.
Przede wszystkim zbiorniki na szambo z atestem nie mogą powodować przeciekania nieczystości do gleby i wód gruntowych. Efektem tego mogą być poważne uszczerbki na zdrowiu. W dzisiejszych czasach większa część firm, w tym również lider na rynku – Konradobet – w swojej ogromnej ofercie ma szamba betonowe, ekologiczne. Ich główne zalety to:
• gigantyczne ułatwienie dla gospodarstw, które produkują niewiele zanieczyszczeń
• atrakcyjne wydatki zakupu, montażu oraz użytkowania
• wysoka odporność na nacisk i uszkodzenia atmosferyczne oraz mechaniczne
Czy szamba ekologiczne mają jakiekolwiek minusy?
Jeśli fabrykowane są zgodnie ze sztuką to nie mają negatywów. Firma Konradobet stawia w szczególe na wysokiej jakości rozwiązania, dzięki czemu jej pozycja na rynku oraz uznanie wśród klientów z roku na rok demonstruje tendencje wzrostowe. Oferuje także niskie wydatki transportu. Wielu klientów może liczyć na małe wydatki tylko wtenczas, kiedy tak właściwie przebywają w okolicy firmy. W przypadku Konradobet wygląda to absolutnie inaczej. Tutaj na atrakcyjne ceny mogą liczyć klienci z całej Polski. Poza tym pracobiorcy, na życzenie kontrahenta, mogą zająć się także montażem. Ich wiedza i doświadczenie zezwalają na to, żeby instalacja nowego zbiornika przebiegała zgodnie z obligatoryjnymi zasadami, co dla znacznej większości inwestorów jest kolejną, możliwą do wdrożenia oszczędnością pieniędzy i cennego w czasu.

Szamba betonowe Bytom
Szamba betonowe Bytom
Szamba betonowe Bytom

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Bytom

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Bytom

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.