Szamba betonowe Chodecz – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, mimo postępu innowacyjnych technik, nie tracą na własnej popularności. Z definicji wynika, że są to szczelne zbiorniki, wymagające regularnego opróżniania, jakich nadrzędnym celem jest profesjonalne gospodarzenie szambami i nieczystościami. Dzisiejsze szamba konstruuje się z odpornych na wszystkie uszkodzenia materiałów. Wszelkie szamba betonowe muszą spełniać niemniej jednak fundamentalne kryteria, które są obostrzone przez polskiego ustawodawcę.
Szamba powinny zapobiegać przeciekaniu nieczystości do gleby. Efektem tego mogą być istotne uszczerbki na zdrowiu. Dziś większa część firm, w tym również lider na rynku – Konradobet – w swojej ogromnej ofercie posiada szamba betonowe, ekologiczne. Główne atuty takiego rozstrzygnięcia to:
• rozwiązanie doskonałe dla gospodarstw, jakie fabrykują niewielką ilość zanieczyszczeń
• względnie niskie koszty zakupu, instalacji oraz eksploatacji
• wysoka odporność na nacisk i uszkodzenia atmosferyczne i mechaniczne
Jakie są niedociągnięcia szamb ekologicznych?
Teoretycznie nie, o ile bezsprzecznie fabrykowane są zgodnie z obligatoryjnym prawem. Firma Konradobet stawia w szczególe na wysokiej jakości rozwiązania, dzięki czemu jej pozycja na rynku i uznanie wśród konsumentów z roku na rok wykazuje tendencje wzrostowe. Należałoby zwrócić uwagę również na wydatki transportu zakupionych zbiorników. Wielu klientów może liczyć na małe koszty tylko wtedy, kiedy tak właściwie przebywają w okolicy firmy. W przypadku Konradobet wygląda to zupełnie inaczej. Firma proponuje bo transport na terenie całej Polski w atrakcyjnej cenie. Poza tym pracownicy, na życzenie klienta, mogą zająć się także montażem. Ich wiedza i doświadczenie zezwalają na to, aby instalacja innowacyjnego zbiornika przebiegała zgodnie z obowiązującymi zasadami, co dla większości inwestorów jest kolejną, dopuszczalną do wdrożenia oszczędnością pieniędzy oraz cennego w czasu.

Szamba betonowe Chodecz
Szamba betonowe Chodecz
Szamba betonowe Chodecz

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Chodecz

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Chodecz

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.