Szamba betonowe Ciechanów – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, mimo postępu oryginalnych technik, nie tracą na swojej popularności. Montowane zbiorniki na szambo z atestem wymagają regularnego opróżniania, lecz dzięki temu gospodarstwo może porządnie gospodarować nieczystościami. Współczesne szamba konstruuje się z odpornych na wszelkie uszkodzenia materiałów. Wszelkie szamba betonowe podlegają konstytuowanym prawem przepisom.
Szamba powinny zapobiegać przeciekaniu nieczystości do gleby. Efektem tego mogłyby być trudności zdrowotne również inwestorów i posiadaczy szamba, jak i bliskich sąsiadów posesji. Dziś większość firm, w tym również lider na rynku – Konradobet – w swojej szerokiej ofercie ma szamba betonowe, ekologiczne. Ich newralgiczne zalety to:
• rozwiązanie korzystne dla gospodarstw, jakie produkują niedużą ilość zanieczyszczeń
• interesujące wydatki zakupu, montażu i użytkowania
• wysoka odporność na nacisk i uszkodzenia atmosferyczne oraz mechaniczne
Jakie są niedociągnięcia szamb ekologicznych?
Jeżeli produkowane są zgodnie ze sztuką to nie mają minusów. Firma Konradobet stawia w głównej mierze na wysokiej jakości rozwiązania, to właśnie dzięki czemu jej pozycja na rynku oraz uznanie wśród klientów z roku na rok wykazuje tendencje wzrostowe. Proponuje również niskie koszty transportu. Wielu konsumentów może liczyć na małe koszty wyłącznie wtenczas, kiedy przebywają w okolicy firmy. W przypadku Konradobet wygląda to absolutnie inaczej. Tutaj na atrakcyjne ceny mogą liczyć kontrahenci z całej Polski. Co więcej pracobiorcy, na życzenie kontrahenta, mogą zająć się też montażem. Kwalifikacje angażowanych znawców pozwalają na prędki, zgodny oraz efektywny montaż, to naturalnie dzięki czemu kontrahenci są w stanie liczyć również na oszczędność drogocennego czasu, jak oraz pieniędzy.

Szamba betonowe Ciechanów
Szamba betonowe Ciechanów
Szamba betonowe Ciechanów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Ciechanów

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Ciechanów

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.