Szamba betonowe Ciechocinek – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Każdy, kto buduje dom na działce, do jakiej nie został podłączony system kanalizacyjny, musi odnaleźć alternatywny sposób ma gospodarowanie ściekami. Niektórzy decydują się na współczesne rozwiązania, które stanowione są przez biologiczne, przydomowe oczyszczalnie szamb. W dalszym ciągu jednak sztampowe szamba nie tracą na popularności oraz to one zajmują najwyższe miejsce w rankingu.
Przedsiębiorstwo działające pod szyldem Konradobet absorbuje się produkcją wysokojakościowych, ekologicznych szamb. Absolutnym pozytywem wyrobów jest ich solidność oraz wysoka odporność na wszystkie defekty. Szamba konstruowane są z betonu B-25 i poddawane są pobocznemu zbrojeniu. Wysokojakościowe niedrogie szamba betonowe trafiają do konsumentów z całego kraju. Wysoka jakość oferowanych usług i rzetelna obsługa sprawiają, że firma jest w stanie zaspokoić potrzeby w największym stopniu wymagających konsumentów. O czym trzeba pamiętać budując szambo?
• Szambo ma okazję być konstruowane na każdym gruncie.
• Szambo jest odporne też na działanie wód gruntowych. Nie mają one działania na jego strukturę.
• Ścieki nie są w stanie wpływać do gruntu. Ma prawo to albowiem doprowadzić do skażenia gleby oraz wód gruntowych, a w następstwie spowodować uszczerbek na zdrowiu, dlatego jednostka gospodarcza w sposób specjalistyczny troszczy się o to, żeby ich wyroby cechowały się wysoką jakością oraz spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa.
Firma do każdego konsumenta podchodzi w sposób indywidualny, żeby zdołać spełnić wszelkie jego wymagania. Świadczy to o wielkim stopniu profesjonalizmu oraz zaangażowania, z jakim wykwalifikowana kadra pracownicza przystępuje do swoich zawodowych obowiązków. Konradobet to jeden z kluczowych liderów własnej branży. Każdego dnia wdraża się tutaj rozwiązania, które pozwalają wyprzedzić konkurencję.

Szamba betonowe Ciechocinek
Szamba betonowe Ciechocinek
Szamba betonowe Ciechocinek

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Ciechocinek

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Ciechocinek

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.