Szamba betonowe Garwolin – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, pomimo postępu nowych technologii, nie tracą na własnej popularności. Z definicji wypływa, że są to szczelne pojemniki, wymagające regularnego opróżniania, których kluczowym celem jest profesjonalne gospodarzenie szambami oraz nieczystościami. Buduje się je z wysokojakościowych materiałów, jakie są na domiar tego zabezpieczane przed defektami mechanicznymi i chemicznymi. Wszelkie szamba betonowe podlegają ustanowionym prawem rozporządzeniom.
W głównej mierze zbiorniki na szambo z atestem nie mogą powodować przeciekania nieczystości do gleby oraz wód gruntowych. Efektem tego mogą być istotne uszczerbki na zdrowiu. Dzisiaj większość firm, w tym również lider na rynku – Konradobet – w swojej ofercie ma szamba betonowe, ekologiczne. Ich kluczowe plusy to:
• rozwiązanie świetne dla gospodarstw, jakie produkują niedużą ilość zanieczyszczeń
• atrakcyjne koszty zakupu, montażu oraz użytkowania
• wysoka odporność na nacisk oraz uszkodzenia atmosferyczne oraz mechaniczne
Jakie są wady szamb ekologicznych?
Teoretycznie nie, o ile oczywiście wytwarzane są zgodnie z obowiązkowym prawem. Firma Konradobet to naturalnie dzięki swojemu profesjonalizmowi zyskuje coraz to większe zainteresowanie pośród kontrahentów. Proponuje również niskie wydatki transportu. W wypadku wielu firm wyłącznie konsumenci mieszkający w regionie przedsiębiorstwa są w stanie liczyć na interesujące ceny powiązane z dostawą. W wypadku Konradobet wygląda to gruntownie inaczej. Tutaj na atrakcyjne ceny mogą liczyć konsumenci z całej Polski. Pracownicy zajmują się także montażem szamb, na życzenie i polecenie konsumenta. Kwalifikacje angażowanych znawców zezwalają na szybki, prawidłowy oraz efektywny montaż, dzięki czemu kontrahenci są w stanie liczyć również na oszczędność drogocennego czasu, jak oraz pieniędzy.

Szamba betonowe Garwolin
Szamba betonowe Garwolin
Szamba betonowe Garwolin

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Garwolin

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Garwolin

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.