Szamba betonowe Głowno – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, mimo postępu nowych technologii, nie tracą na swojej popularności. Z definicji wypływa, że są to szczelne pojemniki, wymagające regularnego opróżniania, jakich nadrzędnym celem jest należyte gospodarowanie szambami oraz nieczystościami. Nowoczesne szamba konstruuje się z odpornych na wszelkie uszkodzenia materiałów. Wszystkie szamba betonowe podlegają ustanowionym prawem regulacjom.
Przede wszystkim zbiorniki na szambo z atestem nie mogą sprawiać przeciekania nieczystości do gleby oraz wód gruntowych. Efektem tego zdołałyby być trudności zdrowotne zarówno inwestorów i właścicieli szamba, jak oraz bliskich sąsiadów posesji. Obecnie większa część firm, w tym też lider na rynku – Konradobet – w swojej ogromnej ofercie ma szamba betonowe, ekologiczne. Ich kluczowe plusy to:
• duże ułatwienie dla gospodarstw, które produkują niewiele zanieczyszczeń
• stosunkowo małe koszty zakupu, instalacji oraz eksploatacji
• wysoka odporność na nacisk i uszkodzenia atmosferyczne i mechaniczne
Czy szamba ekologiczne mają jakiekolwiek negatywy?
Teoretycznie nie, o ile bezsprzecznie fabrykowane są zgodnie z aktualnym prawem. Firma Konradobet stawia przede wszystkim na wysokiej jakości rozwiązania, to właśnie dzięki czemu jej pozycja na rynku i uznanie wśród kontrahentów z roku na rok demonstruje tendencje wzrostowe. Proponuje również niskie wydatki transportu. Wielu kontrahentów może liczyć na niskie wydatki jedynie wówczas, kiedy przebywają w okolicy firmy. W wypadku Konradobet wygląda to totalnie inaczej. Firma oferuje albowiem transport na terenie całej Polski w atrakcyjnej cenie. Poza tym pracobiorcy, na życzenie konsumenta, mogą zająć się również montażem. Ich wiedza i doświadczenie zezwalają na to, aby instalacja oryginalnego zbiornika przebiegała zgodnie z obowiązującymi regułami, co dla znacznej większości inwestorów jest następną, możliwą do wdrożenia oszczędnością pieniędzy i cennego w czasu.

Szamba betonowe Głowno
Szamba betonowe Głowno
Szamba betonowe Głowno

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Głowno
Pojemność Wymiar [m]
4m3 2 x 2,5 x 1,10h
5m3 2 x 2,5 x 1,25h
6m3 2 x 2,5 x 1,50h
8m3 2,4 x 3 x 1,40h
9m3 2,4 x 3 x 1,50h
10m3 2,4 x 3 x 1,70h
10m3 2,4 x 3,4 x 1,50h
12m3 2,4 x 3,4 x 1,70h

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Głowno
Pojemność Wymiar [m]
8m3 2,4 x 3 x 1,40h
9m3 2,4 x 3 x 1,50h
10m3 2,4 x 3 x 1,70h
10m3 2,4 x 3,4 x 1,50h
12m3 2,4 x 3,4 x 1,70h

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.