Szamba betonowe Głowno – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, mimo postępu nowych technologii, nie tracą na swojej popularności. Z definicji wypływa, że są to szczelne pojemniki, wymagające regularnego opróżniania, jakich nadrzędnym celem jest należyte gospodarowanie szambami oraz nieczystościami. Nowoczesne szamba konstruuje się z odpornych na wszelkie uszkodzenia materiałów. Wszystkie szamba betonowe podlegają ustanowionym prawem regulacjom.
Przede wszystkim zbiorniki na szambo z atestem nie mogą sprawiać przeciekania nieczystości do gleby oraz wód gruntowych. Efektem tego zdołałyby być trudności zdrowotne zarówno inwestorów i właścicieli szamba, jak oraz bliskich sąsiadów posesji. Obecnie większa część firm, w tym też lider na rynku – Konradobet – w swojej ogromnej ofercie ma szamba betonowe, ekologiczne. Ich kluczowe plusy to:
• duże ułatwienie dla gospodarstw, które produkują niewiele zanieczyszczeń
• stosunkowo małe koszty zakupu, instalacji oraz eksploatacji
• wysoka odporność na nacisk i uszkodzenia atmosferyczne i mechaniczne
Czy szamba ekologiczne mają jakiekolwiek negatywy?
Teoretycznie nie, o ile bezsprzecznie fabrykowane są zgodnie z aktualnym prawem. Firma Konradobet stawia przede wszystkim na wysokiej jakości rozwiązania, to właśnie dzięki czemu jej pozycja na rynku i uznanie wśród kontrahentów z roku na rok demonstruje tendencje wzrostowe. Proponuje również niskie wydatki transportu. Wielu kontrahentów może liczyć na niskie wydatki jedynie wówczas, kiedy przebywają w okolicy firmy. W wypadku Konradobet wygląda to totalnie inaczej. Firma oferuje albowiem transport na terenie całej Polski w atrakcyjnej cenie. Poza tym pracobiorcy, na życzenie konsumenta, mogą zająć się również montażem. Ich wiedza i doświadczenie zezwalają na to, aby instalacja oryginalnego zbiornika przebiegała zgodnie z obowiązującymi regułami, co dla znacznej większości inwestorów jest następną, możliwą do wdrożenia oszczędnością pieniędzy i cennego w czasu.

Szamba betonowe Głowno
Szamba betonowe Głowno
Szamba betonowe Głowno

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Głowno

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Głowno

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.