Szamba betonowe Gniezno – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba w dalszym ciągu cieszą się wśród kontrahentów kolosalną renomą. Z definicji wynika, że są to szczelne pojemniki, wymagające regularnego opróżniania, których kluczowym celem jest należyte gospodarzenie ściekami oraz nieczystościami. Buduje się je z wysokojakościowych materiałów, które są na domiar tego zabezpieczane przed defektami mechanicznymi oraz chemicznymi. Wszelkie szamba betonowe podlegają konstytuowanym prawem przepisom.
Przede wszystkim zbiorniki na szambo z atestem nie mogą sprawiać przeciekania nieczystości do gleby oraz wód gruntowych. Efektem tego mogą być poważne uszczerbki na zdrowiu. Obecnie prawie wszystkie firmy, w tym Konradobet, oferują szamba ekologiczne. Główne walory takiego rozwiązania to:
• gigantyczne ułatwienie dla gospodarstw, jakie produkują niedużo zanieczyszczeń
• względnie małe koszty zakupu, instalacji i eksploatacji
• gigantyczna odporność na wpływ składników zewnętrznych
Czy szamba ekologiczne mają jakiekolwiek negatywy?
Jeżeli produkowane są zgodnie ze sztuką to nie mają minusów. Firma Konradobet to naturalnie dzięki własnemu profesjonalizmowi zyskuje coraz większe zainteresowanie pośród klientów. Oferuje też niskie wydatki transportu. Wielu konsumentów może liczyć na małe wydatki tylko wtedy, kiedy przebywają w okolicy firmy. Konradobet działa w całkiem inny sposób. Firma oferuje bowiem transport na terenie całej Polski w pociągającej cenie. Pracownicy absorbują się też montażem szamb, na życzenie oraz polecenie klienta. Ich wiedza i doświadczenie pozwalają na to, by instalacja nowego zbiornika przebiegała zgodnie z obowiązującymi zasadami, co dla większości inwestorów jest kolejną, dopuszczalną do wdrożenia oszczędnością pieniędzy oraz cennego w czasu.

Szamba betonowe Gniezno
Szamba betonowe Gniezno
Szamba betonowe Gniezno

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Gniezno

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Gniezno

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.