Szamba betonowe Góra Kalwaria – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba w dalszym ciągu radują się wśród kontrahentów rozległą renomą. Montowane zbiorniki na szambo z atestem żądają regularnego opróżniania, ale to właśnie dzięki temu gospodarstwo może porządnie gospodarować nieczystościami. Nowoczesne szamba konstruuje się z odpornych na wszystkie uszkodzenia materiałów. Wszystkie szamba betonowe podlegają ustanowionym prawem przepisom.
Szamba powinny zapobiegać przeciekaniu nieczystości do gleby. Efektem tego zdołałyby być trudności zdrowotne zarówno inwestorów oraz właścicieli szamba, jak i bliskich sąsiadów posesji. Dzisiaj większa część firm, w tym także lider na rynku – Konradobet – w swojej szerokiej ofercie posiada szamba betonowe, ekologiczne. Kluczowe atuty takiego rozstrzygnięcia to:
• rozwiązanie korzystne dla gospodarstw, które produkują niedużą ilość zanieczyszczeń
• względnie niskie wydatki zakupu, instalacji oraz eksploatacji
• wysoka odporność na nacisk i uszkodzenia atmosferyczne i mechaniczne
Jakie są wady szamb ekologicznych?
Teoretycznie nie, o ile oczywiście fabrykowane są zgodnie z aktualnym prawem. Firma Konradobet stawia w głównej mierze na wysokiej jakości rozwiązania, to naturalnie dzięki czemu jej pozycja na rynku oraz uznanie wśród konsumentów z roku na rok wykazuje tendencje wzrostowe. Należałoby zwrócić uwagę również na koszty przewozu zakupionych zbiorników. W wypadku wielu firm wyłącznie kontrahenci mieszkający w rejonie przedsiębiorstwa mogą liczyć na atrakcyjne ceny połączone z dostawą. W przypadku Konradobet wygląda to całkiem inaczej. Tu na atrakcyjne ceny mogą liczyć klienci z całej Polski. Pracownicy zajmują się również montażem szamb, na życzenie i polecenie klienta. Ich wiedza oraz doświadczenie pozwalają na to, aby instalacja nowego zbiornika przebiegała zgodnie z obowiązkowymi zasadami, co dla większości inwestorów jest następną, dopuszczalną do wdrożenia oszczędnością pieniędzy i cennego w czasu.

Szamba betonowe Góra Kalwaria
Szamba betonowe Góra Kalwaria
Szamba betonowe Góra Kalwaria

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Góra Kalwaria

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Góra Kalwaria

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.