Szamba betonowe Gostyń – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Każdy, kto buduje dom na działce, do której nie został podłączony system kanalizacyjny, musi odkryć opcjonalny sposób ma gospodarowanie ściekami. Niektórzy decydują się na współczesne rozwiązania, które tworzone są przez biologiczne, przydomowe oczyszczalnie szamb. W dalszym ciągu jednakże sztampowe szamba nie tracą na popularności i to one absorbują najwyższe miejsce w rankingu.
Firma Konradobet proponuje wysokiej jakości szamba betonowe, jakie sprawdzą się w dowolnym gospodarstwie domowym. Ich główną zaletą jest wysoka solidność i odporność na wszystkie uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Każdy wyrób tworzony jest w oparciu o beton B-25, który jest na dodatek zbrojony. Wysokojakościowe tanie szamba betonowe trafiają do konsumentów z całego kraju. Obeznana obsługa oraz rzetelna odpowiedź na wszystkie zadawane zapytania powodują, że Konradobet od początku swojego istnienia na rynku, zyskał obszerną renomę oraz uznanie nawet wśród najbardziej wymagających klientów. O czym trzeba pamiętać budując szambo?
• Szambo, to szczelnie zamknięte zbiorniki na szambo z atestem, jakie są w stanie zostać wybudowane praktycznie na każdym gruncie.
• Szambo jest odporne także na działanie wód gruntowych. Nie mają one wpływu na jego strukturę.
• Niedopuszczalne jest budowanie oraz eksploatowanie zbiorników niehermetycznych, z jakich ścieki zdołałyby wypłynąć do gruntu. Może to albowiem doprowadzić do skażenia gleby oraz wód gruntowych, a w następstwie sprawić uszczerbek na zdrowiu, wobec tego firma w sposób specjalistyczny troszczy się o to, aby ich wyroby cechowały się wysoką jakością i spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa.
Firma do każdego kontrahenta podchodzi w sposób indywidualny, żeby móc spełnić wszelkie jego wyczekiwania. Zaświadcza to o wielkim stopniu profesjonalizmu i zatrudnienia, z jakim wykwalifikowana kadra pracownicza przystępuje do własnych zawodowych obowiązków. Konradobet to jeden z głównych liderów swojej branży. Każdego dnia wdraża się tu rozstrzygnięcia, jakie zezwalają wyprzedzić konkurencję.

Szamba betonowe Gostyń
Szamba betonowe Gostyń
Szamba betonowe Gostyń

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Gostyń

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Gostyń

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.