Szamba betonowe Gostynin – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Decydując się na budowę domu w miejscu nieskanalizowanym trzeba zawsze pamiętać o tym, aby odkryć stosowny dla siebie sposób na gospodarzenie ściekami pochodzącymi z naszego gospodarstwa domowego. Co poniektórzy decydują się na nowoczesne rozwiązania, jakie stanowione są przez biologiczne, przydomowe oczyszczalnie szamb. W dalszym ciągu jednak standardowe szamba nie tracą na popularności i to one absorbują najwyższe miejsce w rankingu.
Firma Konradobet oferuje wysokiej jakości szamba betonowe, jakie sprawdzą się w dowolnym gospodarstwie domowym. Ich główną zaletą jest wysoka trwałość i odporność na wszystkie uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Szamba budowane są z betonu B-25 i poddawane są dodatkowemu zbrojeniu. W jednostce gospodarczej oferowane są niedrogie szamba betonowe, jakie znajdują swoich odbiorców na obszarze całego państwa. Fachowa obsługa i rzetelna odpowiedź na wszystkie zadawane zapytania powodują, że Konradobet od początku swojego istnienia na rynku, zyskał znaczącą renomę i uznanie nawet wśród w największym stopniu wymagających konsumentów. Co trzeba wiedzieć decydując się na szambo?
• Szambo, to szczelnie zamknięte zasobniki na szambo z atestem, jakie są w stanie zostać wybudowane praktycznie na każdym gruncie.
• Szambo jest odporne też na działanie wód gruntowych. Nie mają one działania na jego strukturę.
• Ścieki nie są w stanie wpływać do gruntu. Może to wywoływać do skażenia gleby oraz być powodem wielu znacznych kłopotów zdrowotnych, w następstwie tego jednostka gospodarcza przykłada rozległą wagę do jakości własnych wyrobów.
Konradobet zapewnia indywidualne podejście do konsumentów. Jest to argumentem na to, że każdy przystępuje tu do swoich obowiązków z wielkim zaangażowaniem. Na dzień dzisiejszy jednostka gospodarcza Konradobet to jeden z kluczowych i wiodących liderów, którzy działają w własnej branży. Każdego dnia wdraża się tu rozstrzygnięcia, jakie pozwalają wyprzedzić konkurencję.

Szamba betonowe Gostynin
Szamba betonowe Gostynin
Szamba betonowe Gostynin

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Gostynin

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Gostynin

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.