Szamba betonowe Gostynin – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Decydując się na budowę domu w miejscu nieskanalizowanym trzeba zawsze pamiętać o tym, aby odkryć stosowny dla siebie sposób na gospodarzenie ściekami pochodzącymi z naszego gospodarstwa domowego. Co poniektórzy decydują się na nowoczesne rozwiązania, jakie stanowione są przez biologiczne, przydomowe oczyszczalnie szamb. W dalszym ciągu jednak standardowe szamba nie tracą na popularności i to one absorbują najwyższe miejsce w rankingu.
Firma Konradobet oferuje wysokiej jakości szamba betonowe, jakie sprawdzą się w dowolnym gospodarstwie domowym. Ich główną zaletą jest wysoka trwałość i odporność na wszystkie uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Szamba budowane są z betonu B-25 i poddawane są dodatkowemu zbrojeniu. W jednostce gospodarczej oferowane są niedrogie szamba betonowe, jakie znajdują swoich odbiorców na obszarze całego państwa. Fachowa obsługa i rzetelna odpowiedź na wszystkie zadawane zapytania powodują, że Konradobet od początku swojego istnienia na rynku, zyskał znaczącą renomę i uznanie nawet wśród w największym stopniu wymagających konsumentów. Co trzeba wiedzieć decydując się na szambo?
• Szambo, to szczelnie zamknięte zasobniki na szambo z atestem, jakie są w stanie zostać wybudowane praktycznie na każdym gruncie.
• Szambo jest odporne też na działanie wód gruntowych. Nie mają one działania na jego strukturę.
• Ścieki nie są w stanie wpływać do gruntu. Może to wywoływać do skażenia gleby oraz być powodem wielu znacznych kłopotów zdrowotnych, w następstwie tego jednostka gospodarcza przykłada rozległą wagę do jakości własnych wyrobów.
Konradobet zapewnia indywidualne podejście do konsumentów. Jest to argumentem na to, że każdy przystępuje tu do swoich obowiązków z wielkim zaangażowaniem. Na dzień dzisiejszy jednostka gospodarcza Konradobet to jeden z kluczowych i wiodących liderów, którzy działają w własnej branży. Każdego dnia wdraża się tu rozstrzygnięcia, jakie pozwalają wyprzedzić konkurencję.

Szamba betonowe Gostynin
Szamba betonowe Gostynin
Szamba betonowe Gostynin

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Gostynin
Pojemność Wymiar [m]
4m3 2 x 2,5 x 1,10h
5m3 2 x 2,5 x 1,25h
6m3 2 x 2,5 x 1,50h
8m3 2,4 x 3 x 1,40h
9m3 2,4 x 3 x 1,50h
10m3 2,4 x 3 x 1,70h
10m3 2,4 x 3,4 x 1,50h
12m3 2,4 x 3,4 x 1,70h

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Gostynin
Pojemność Wymiar [m]
8m3 2,4 x 3 x 1,40h
9m3 2,4 x 3 x 1,50h
10m3 2,4 x 3 x 1,70h
10m3 2,4 x 3,4 x 1,50h
12m3 2,4 x 3,4 x 1,70h

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.