Szamba betonowe Grodzisk Mazowiecki – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, pomimo postępu nowych technologii, nie tracą na własnej popularności. Z definicji wypływa, że są to szczelne pojemniki, wymagające regularnego opróżniania, jakich głównym celem jest należyte gospodarowanie ściekami i nieczystościami. Dzisiejsze szamba buduje się z odpornych na wszystkie uszkodzenia materiałów. Wszelkie szamba betonowe muszą spełniać jednak podstawowe kryteria, jakie są obostrzone przez lokalnego ustawodawcę.
Szamba powinny zapobiegać przeciekaniu nieczystości do gleby. Efektem tego mogą być istotne uszczerbki na zdrowiu. W tej chwili prawie wszelkie firmy, w tym Konradobet, oferują szamba ekologiczne. Ich nadrzędne plusy to:
• rozwiązanie doskonałe dla gospodarstw, które fabrykują niedużą ilość zanieczyszczeń
• stosunkowo małe wydatki zakupu, instalacji oraz eksploatacji
• wysoka odporność na nacisk i uszkodzenia atmosferyczne i mechaniczne
Czy szamba ekologiczne mają jakiekolwiek minusy?
Teoretycznie nie, o ile naturalnie fabrykowane są zgodnie z obligatoryjnym prawem. Firma Konradobet to naturalnie dzięki własnemu profesjonalizmowi zyskuje coraz to większe zainteresowanie wśród konsumentów. Warto zwrócić uwagę również na wydatki transportu zakupionych zbiorników. W wypadku wielu firm wyłącznie kontrahenci mieszkający w regionie przedsiębiorstwa mogą liczyć na atrakcyjne ceny związane z dostawą. W wypadku Konradobet wygląda to całkiem inaczej. Firma oferuje bo transport na terenie całej Polski w interesującej cenie. Na domiar tego pracownicy, na życzenie klienta, mogą zająć się też montażem. Ich wiedza i doświadczenie pozwalają na to, żeby instalacja nowego zbiornika przebiegała zgodnie z obligatoryjnymi zasadami, co dla większości inwestorów jest następną, dopuszczalną do wdrożenia oszczędnością pieniędzy oraz cennego w czasu.

Szamba betonowe Grodzisk Mazowiecki
Szamba betonowe Grodzisk Mazowiecki
Szamba betonowe Grodzisk Mazowiecki

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Grodzisk Mazowiecki

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Grodzisk Mazowiecki

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.