Szamba betonowe Grójec – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Decydując się na postawienie domu w miejscu nieskanalizowanym należy zawsze pamiętać o tym, żeby odszukać trafny dla siebie sposób na gospodarzenie ściekami pochodzącymi z naszego gospodarstwa domowego. Niektórzy decydują się na współczesne rozwiązania, które stanowione są przez biologiczne, przydomowe oczyszczalnie ścieków. W dalszym ciągu niemniej jednak stereotypowe szamba nie tracą na popularności i to one zajmują najwyższe miejsce w rankingu.
Przedsiębiorstwo działające pod szyldem Konradobet zajmuje się produkcją wysokojakościowych, ekologicznych szamb. Ich główną zaletą jest wysoka solidność i odporność na wszystkie uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Każdy wyrób przygotowywany jest w oparciu o beton B-25, który jest dodatkowo zbrojony. W firmie oferowane są niedrogie szamba betonowe, które znajdują swoich odbiorców na terenie całego kraju. Profesjonalna obsługa oraz rzetelna odpowiedź na wszystkie zadawane pytania powodują, że Konradobet od początku swojego istnienia na rynku, zyskał kolosalną renomę i uznanie nawet wśród najbardziej wymagających konsumentów. O czym trzeba pamiętać budując szambo?
• Szambo ma prawo być budowane na każdym gruncie.
• Szambo jest odporne również na działanie wód gruntowych. Nie oddziałują bo na osłabienie jego konstrukcji.
• Niedopuszczalne jest budowanie i eksploatowanie zbiorników niehermetycznych, z których ścieki zdołałyby wypłynąć do gruntu. Może to bowiem doprowadzić do skażenia gleby oraz wód gruntowych, a w konsekwencji sprawić uszczerbek na zdrowiu, w następstwie tego jednostka gospodarcza w sposób specjalistyczny troszczy się o to, aby ich wyroby cechowały się wysoką jakością oraz spełniały wszystkie normy bezpieczeństwa.
Konradobet gwarantuje indywidualne nastawienie do konsumentów. Jest to argumentem na to, że każdy podchodzi tutaj do własnych obowiązków z gigantycznym zaangażowaniem. Na dzień dzisiejszy firma Konradobet to jeden z głównych oraz wiodących liderów, jacy działają w swojej branży. Każdego dnia wdraża się tu rozwiązania, jakie zezwalają wyprzedzić konkurencję.

Szamba betonowe Grójec
Szamba betonowe Grójec
Szamba betonowe Grójec

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Grójec

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Grójec

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.