Szamba betonowe Grudziądz – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, mimo postępu nowych technik, nie tracą na swojej popularności. Z definicji wynika, że są to szczelne zbiorniki, wymagające regularnego opróżniania, jakich nadrzędnym celem jest porządne gospodarzenie szambami i nieczystościami. Nowoczesne szamba konstruuje się z odpornych na wszystkie uszkodzenia materiałów. Wszystkie szamba betonowe podlegają ustanowionym prawem regulacjom.
W głównej mierze zbiorniki na szambo z atestem nie mogą powodować przeciekania nieczystości do gleby oraz wód gruntowych. Efektem tego mogą być poważne uszczerbki na zdrowiu. W tej chwili prawie wszystkie firmy, w tym Konradobet, proponują szamba ekologiczne. Główne atuty takiego rozwiązania to:
• rozwiązanie idealne dla gospodarstw, które produkują niewielką ilość zanieczyszczeń
• stosunkowo małe wydatki zakupu, instalacji i eksploatacji
• znacząca odporność na wpływ czynników zewnętrznych
Czy szamba ekologiczne mają jakiekolwiek negatywy?
Jeśli fabrykowane są zgodnie ze sztuką to nie mają defektów. Firma Konradobet stawia przede wszystkim na wysokiej jakości rozwiązania, to właśnie dzięki czemu jej pozycja na rynku oraz uznanie wśród konsumentów z roku na rok wykazuje tendencje wzrostowe. Oferuje także niskie koszty transportu. W wypadku wielu firm tylko konsumenci mieszkający w regionie przedsiębiorstwa są w stanie liczyć na interesujące ceny powiązane z dostawą. Konradobet funkcjonuje w kompletnie inny sposób. Firma oferuje albowiem transport na terenie całej Polski w pociągającej cenie. Dodatkowo pracobiorcy, na życzenie kontrahenta, mogą zająć się też montażem. Kwalifikacje zatrudnianych ekspertów zezwalają na prędki, prawidłowy i efektywny montaż, to właśnie dzięki czemu klienci są w stanie liczyć zarówno na oszczędność drogocennego czasu, jak i pieniędzy.

Szamba betonowe Grudziądz
Szamba betonowe Grudziądz
Szamba betonowe Grudziądz

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Grudziądz

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Grudziądz

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.