Szamba betonowe Hajnówka – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, pomimo postępu nowych technik, nie tracą na własnej popularności. Z definicji wypływa, że są to szczelne zasobniki, wymagające regularnego opróżniania, jakich kluczowym celem jest dobre gospodarowanie ściekami oraz nieczystościami. Buduje się je z wysokojakościowych materiałów, które są dodatkowo zabezpieczane przed defektami mechanicznymi i chemicznymi. Wszystkie szamba betonowe podlegają konstytuowanym prawem rozporządzeniom.
W głównej mierze zbiorniki na szambo z atestem nie mogą sprawiać przeciekania nieczystości do gleby oraz wód gruntowych. Efektem tego mogą być poważne uszczerbki na zdrowiu. W tej chwili prawie wszystkie firmy, w tym Konradobet, oferują szamba ekologiczne. Główne atuty takiego rozstrzygnięcia to:
• rozwiązanie kapitalne dla gospodarstw, które produkują niewielką ilość zanieczyszczeń
• stosunkowo małe koszty zakupu, instalacji oraz eksploatacji
• wysoka odporność na nacisk oraz uszkodzenia atmosferyczne i mechaniczne
Czy szamba ekologiczne mają jakiekolwiek wady?
Jeśli produkowane są zgodnie ze sztuką to nie mają defektów. Firma Konradobet stawia w szczególe na wysokiej jakości rozwiązania, to właśnie dzięki czemu jej pozycja na rynku oraz uznanie wśród klientów z roku na rok wykazuje tendencje wzrostowe. Proponuje również niskie wydatki transportu. W przypadku wielu firm tylko kontrahenci mieszkający w regionie przedsiębiorstwa mogą liczyć na interesujące ceny związane z dostawą. W wypadku Konradobet wygląda to gruntownie inaczej. Firma proponuje albowiem transport na terenie całej Polski w interesującej cenie. Poza tym pracobiorcy, na życzenie konsumenta, mogą zająć się także montażem. Kwalifikacje zatrudnianych znawców pozwalają na prędki, prawidłowy i efektywny montaż, to właśnie dzięki czemu klienci są w stanie liczyć również na oszczędność drogocennego czasu, jak oraz pieniędzy.

Szamba betonowe Hajnówka
Szamba betonowe Hajnówka
Szamba betonowe Hajnówka

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Hajnówka

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Hajnówka

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.