Szamba betonowe Jarocin – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Decydując się na budowę domu w miejscu nieskanalizowanym trzeba zawsze pamiętać o tym, by znaleźć trafny dla siebie sposób na gospodarzenie ściekami pochodzącymi z naszego gospodarstwa domowego. Niektórzy decydują się na współczesne rozwiązania, jakie stanowione są przez biologiczne, przydomowe oczyszczalnie ścieków. Mimo tego, to oczywiście idealne szamba bezustannie cieszą się największą renomą.
Przedsiębiorstwo działające pod szyldem Konradobet absorbuje się produkcją wysokojakościowych, ekologicznych szamb. Niezaprzeczalnym pozytywem wyrobów jest ich trwałość i wysoka odporność na wszelkie uszkodzenia. Każdy wyrób przygotowywany jest w oparciu o beton B-25, jaki jest na dodatek zbrojony. Wysokojakościowe tanie szamba betonowe trafiają do kontrahentów z całego kraju. Wysoka jakość proponowanych usług i rzetelna obsługa powodują, że jednostka gospodarcza jest w stanie zaspokoić potrzeby w najwyższym stopniu wymagających konsumentów. Co należy wiedzieć decydując się na szambo?
• Szambo ma prawo być konstruowane na każdym gruncie.
• Szambo jest odporne także na działanie wód gruntowych. Nie oddziałują bowiem na osłabienie jego konstrukcji.
• Niedopuszczalne jest konstruowanie oraz eksploatowanie zbiorników nieszczelnych, z których ścieki zdołałyby wypłynąć do gruntu. Może to powodować do skażenia gleby i być przyczyną wielu znacznych kłopotów zdrowotnych, właśnie dlatego jednostka gospodarcza przykłada znaczącą wagę do jakości własnych wyrobów.
Konradobet gwarantuje indywidualne podejście do kontrahentów. Świadczy to o gigantycznym stopniu profesjonalizmu oraz zatrudnienia, z jakim wykwalifikowana kadra pracownicza podchodzi do własnych zawodowych obowiązków. Konradobet to jeden z kluczowych liderów swojej branży. Bez Ustanku wdrażane są tu nowatorskie rozwiązania, które zezwalają modernizować wyroby, by były jeszcze trwalsze, wydajniejsze i konkurencyjne również jakościowo, jak i cenowo.

Szamba betonowe Jarocin
Szamba betonowe Jarocin
Szamba betonowe Jarocin

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Jarocin

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Jarocin

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.