Szamba betonowe Kalisz – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Każdy, kto konstruuje dom na działce, do jakiej nie został podłączony system kanalizacyjny, ma obowiązek odkryć alternatywny sposób ma gospodarowanie ściekami. Znacząca cząstka inwestorów decyduje się na konstrukcję nowoczesnych oczyszczalni szamb. Mimo tego, to oczywiście klasyczne szamba bezustannie cieszą się najogromniejszą popularnością.
Firma Konradobet oferuje wysokiej jakości szamba betonowe, które sprawdzą się w każdym gospodarstwie domowym. Niezaprzeczalnym pozytywem wyrobów jest ich trwałość oraz gigantyczna odporność na wszelkie defekty. Każdy wyrób konstruowany jest w oparciu o beton B-25, jaki jest na dodatek zbrojony. Wysokojakościowe niedrogie szamba betonowe trafiają do kontrahentów z całego kraju. Doświadczona obsługa oraz rzetelna odpowiedź na wszystkie zadawane pytania sprawiają, że Konradobet od początku własnego istnienia na rynku, zyskał dużą renomę i uznanie nawet wśród najbardziej wymagających klientów. Co należy wiedzieć decydując się na szambo?
• Szambo, to szczelnie zamknięte zbiorniki na szambo z atestem, jakie mogą zostać wybudowane praktycznie na każdym gruncie.
• Nie straszne są mu nawet wody gruntowe. Nie mają one działania na jego strukturę.
• Ścieki nie mogą wpływać do gruntu. Ma prawo to bo doprowadzić do zanieczyszczenia gleby i wód gruntowych, a w następstwie spowodować uszczerbek na zdrowiu, wobec tego jednostka gospodarcza w sposób szczególny dba o to, żeby ich wyroby cechowały się wysoką jakością oraz spełniały wszystkie normy bezpieczeństwa.
Konradobet gwarantuje indywidualne podejście do konsumentów. Zaświadcza to o dużym stopniu profesjonalizmu oraz zaangażowania, z jakim wykwalifikowana kadra pracownicza podchodzi do własnych zawodowych obowiązków. Konradobet to jeden z kluczowych liderów własnej branży. Ciągle wdrażane są tutaj pionierskie rozwiązania, które pozwalają modernizować wyroby, aby były jeszcze trwalsze, wydajniejsze oraz konkurencyjne zarówno jakościowo, jak oraz cenowo.

Szamba betonowe Kalisz
Szamba betonowe Kalisz
Szamba betonowe Kalisz

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Kalisz

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Kalisz

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.