Szamba betonowe Katowice – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba w dalszym ciągu cieszą się wśród kontrahentów rozległą renomą. Instalowane zbiorniki na szambo z atestem żądają regularnego opróżniania, jednak to naturalnie dzięki temu gospodarstwo może dobrze gospodarować nieczystościami. Nowoczesne szamba buduje się z odpornych na wszystkie uszkodzenia materiałów. Wszystkie szamba betonowe podlegają konstytuowanym prawem regulacjom.
Szamba muszą zapobiegać przeciekaniu nieczystości do gleby. Efektem tego mogą być poważne uszczerbki na zdrowiu. Dzisiaj prawie wszelkie firmy, w tym Konradobet, oferują szamba ekologiczne. Kluczowe plusy takiego rozstrzygnięcia to:
• rozwiązanie kapitalne dla gospodarstw, które produkują niewielką ilość zanieczyszczeń
• interesujące wydatki zakupu, montażu i użytkowania
• wysoka odporność na nacisk i uszkodzenia atmosferyczne oraz mechaniczne
Jakie są niedociągnięcia szamb ekologicznych?
Teoretycznie nie, o ile naturalnie wytwarzane są zgodnie z obligatoryjnym prawem. Firma Konradobet dzięki własnemu profesjonalizmowi zyskuje coraz większe zainteresowanie wśród klientów. Oferuje także niskie wydatki transportu. Wielu konsumentów może liczyć na niskie wydatki wyłącznie wtenczas, kiedy tak właściwie przebywają w okolicy firmy. Konradobet funkcjonuje w zupełnie inny sposób. Tu na atrakcyjne ceny mogą liczyć konsumenci z całej Polski. Oprócz tego pracobiorcy, na życzenie konsumenta, mogą zająć się także montażem. Ich wiedza i doświadczenie zezwalają na to, żeby instalacja innowacyjnego zbiornika przebiegała zgodnie z obowiązkowymi zasadami, co dla większości inwestorów jest następną, dopuszczalną do wdrożenia oszczędnością pieniędzy i cennego w czasu.

Szamba betonowe Katowice
Szamba betonowe Katowice
Szamba betonowe Katowice

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Katowice

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Katowice

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.