Szamba betonowe Kępno – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, pomimo postępu innowacyjnych technik, nie tracą na swojej popularności. Z definicji wynika, że są to szczelne zbiorniki, wymagające regularnego opróżniania, jakich nadrzędnym celem jest dobre gospodarowanie szambami i nieczystościami. Nowoczesne szamba buduje się z odpornych na wszystkie uszkodzenia materiałów. Wszystkie szamba betonowe muszą spełniać jednak bazowe kryteria, jakie są obostrzone przez lokalnego ustawodawcę.
W głównej mierze zbiorniki na szambo z atestem nie mogą powodować przeciekania nieczystości do gleby i wód gruntowych. Efektem tego mogą być poważne uszczerbki na zdrowiu. W dzisiejszych czasach większość firm, w tym też lider na rynku – Konradobet – w swojej szerokiej ofercie posiada szamba betonowe, ekologiczne. Kluczowe plusy takiego rozwiązania to:
• duże ułatwienie dla gospodarstw, które produkują niedużo zanieczyszczeń
• atrakcyjne koszty zakupu, montażu i użytkowania
• gigantyczna odporność na wpływ czynników zewnętrznych
Jakie są wady szamb ekologicznych?
Teoretycznie nie, o ile oczywiście wytwarzane są zgodnie z aktualnym prawem. Firma Konradobet stawia przede wszystkim na wysokiej jakości rozwiązania, to właśnie dzięki czemu jej pozycja na rynku i uznanie wśród kontrahentów z roku na rok wykazuje tendencje wzrostowe. Należałoby zwrócić uwagę również na wydatki przewozu zakupionych zbiorników. Wielu kontrahentów może liczyć na niskie wydatki wyłącznie wtenczas, kiedy tak właściwie przebywają w okolicy firmy. W wypadku Konradobet wygląda to całkowicie inaczej. Firma proponuje albowiem transport na terenie całej Polski w pociągającej cenie. Na domiar tego pracobiorcy, na życzenie klienta, mogą zająć się także montażem. Ich wiedza oraz doświadczenie pozwalają na to, aby instalacja oryginalnego zbiornika przebiegała zgodnie z obowiązującymi regułami, co dla znacznej większości inwestorów jest kolejną, dopuszczalną do wdrożenia oszczędnością pieniędzy i cennego w czasu.

Szamba betonowe Kępno
Szamba betonowe Kępno
Szamba betonowe Kępno

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Kępno

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Kępno

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.