Szamba betonowe Kielce – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, mimo postępu nowych technologii, nie tracą na swojej popularności. Instalowane zbiorniki na szambo z atestem żądają regularnego opróżniania, jednak dzięki temu gospodarstwo może poprawnie gospodarować nieczystościami. Buduje się je z wysokojakościowych materiałów, które są do tego zabezpieczane przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz chemicznymi. Wszystkie szamba betonowe podlegają konstytuowanym prawem przepisom.
Szamba muszą zapobiegać przeciekaniu nieczystości do gleby. Efektem tego mogą być poważne uszczerbki na zdrowiu. Dzisiaj większa część firm, w tym także lider na rynku – Konradobet – w swojej ogromnej ofercie posiada szamba betonowe, ekologiczne. Główne pozytywy takiego rozstrzygnięcia to:
• rozwiązanie znakomite dla gospodarstw, jakie fabrykują niedużą ilość zanieczyszczeń
• względnie niskie koszty zakupu, instalacji oraz eksploatacji
• kolosalna odporność na wpływ składników zewnętrznych
Jakie są defekty szamb ekologicznych?
Teoretycznie nie, o ile bezsprzecznie fabrykowane są zgodnie z aktualnym prawem. Firma Konradobet to właśnie dzięki swojemu profesjonalizmowi zyskuje coraz większe zainteresowanie wśród kontrahentów. Oferuje również niskie koszty transportu. Wielu kontrahentów może liczyć na małe wydatki tylko w owym czasie, kiedy tak właściwie przebywają w okolicy firmy. W wypadku Konradobet wygląda to całkowicie inaczej. Tutaj na interesujące ceny mogą liczyć konsumenci z całej Polski. Na dodatek pracobiorcy, na życzenie klienta, mogą zająć się także montażem. Kwalifikacje angażowanych profesjonalistów zezwalają na prędki, zgodny oraz efektywny montaż, dzięki czemu konsumenci mogą liczyć zarówno na oszczędność cennego czasu, jak i pieniędzy.

Szamba betonowe Kielce
Szamba betonowe Kielce
Szamba betonowe Kielce

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Kielce

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Kielce

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.