Szamba betonowe Kock – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, mimo postępu innowacyjnych technologii, nie tracą na swojej popularności. Instalowane zbiorniki na szambo z atestem potrzebują regularnego opróżniania, lecz to naturalnie dzięki temu gospodarstwo może porządnie gospodarować nieczystościami. Buduje się je z wysokojakościowych materiałów, które są oprócz tego zabezpieczane przed defektami mechanicznymi oraz chemicznymi. Wszelkie szamba betonowe podlegają ustanowionym prawem przepisom.
Szamba muszą zapobiegać przeciekaniu nieczystości do gleby. Efektem tego mogą być istotne uszczerbki na zdrowiu. W dzisiejszych czasach prawie wszystkie firmy, w tym Konradobet, oferują szamba ekologiczne. Ich nadrzędne zalety to:
• znaczące ułatwienie dla gospodarstw, które produkują niewiele zanieczyszczeń
• atrakcyjne wydatki zakupu, montażu oraz użytkowania
• gigantyczna odporność na wpływ czynników zewnętrznych
Czy szamba ekologiczne mają jakiekolwiek negatywy?
Jeżeli fabrykowane są zgodnie ze sztuką to nie mają negatywów. Firma Konradobet dzięki swojemu profesjonalizmowi zyskuje coraz większe zainteresowanie wśród kontrahentów. Proponuje też niskie koszty transportu. Wielu klientów może liczyć na małe koszty wyłącznie w owym czasie, kiedy tak właściwie mieszkają w okolicy firmy. Konradobet funkcjonuje w totalnie inny sposób. Tutaj na atrakcyjne ceny mogą liczyć klienci z całej Polski. Co więcej pracobiorcy, na życzenie klienta, mogą zająć się także montażem. Ich wiedza oraz doświadczenie pozwalają na to, aby instalacja innowacyjnego zbiornika przebiegała zgodnie z obowiązującymi zasadami, co dla znacznej większości inwestorów jest kolejną, dopuszczalną do wdrożenia oszczędnością pieniędzy oraz cennego w czasu.

Szamba betonowe Kock
Szamba betonowe Kock
Szamba betonowe Kock

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Kock

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Kock

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.