Szamba betonowe Koło – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, mimo postępu nowych technik, nie tracą na własnej popularności. Montowane zbiorniki na szambo z atestem żądają regularnego opróżniania, niemniej jednak to właśnie dzięki temu gospodarstwo może odpowiednio gospodarować nieczystościami. Dzisiejsze szamba konstruuje się z odpornych na wszystkie uszkodzenia materiałów. Wszelkie szamba betonowe podlegają ustanowionym prawem przepisom.
Szamba powinny zapobiegać przeciekaniu nieczystości do gleby. Efektem tego mogą być poważne uszczerbki na zdrowiu. W dzisiejszych czasach prawie wszystkie firmy, w tym Konradobet, oferują szamba ekologiczne. Ich kluczowe walory to:
• rozwiązanie perfekcyjne dla gospodarstw, które produkują niewielką ilość zanieczyszczeń
• względnie małe wydatki zakupu, instalacji i eksploatacji
• wysoka odporność na nacisk i uszkodzenia atmosferyczne i mechaniczne
Jakie są wady szamb ekologicznych?
Teoretycznie nie, o ile bezsprzecznie wytwarzane są zgodnie z obowiązującym prawem. Firma Konradobet stawia w głównej mierze na wysokiej jakości rozwiązania, to właśnie dzięki czemu jej pozycja na rynku i uznanie wśród klientów z roku na rok wykazuje tendencje wzrostowe. Należałoby zwrócić uwagę także na wydatki transportu zakupionych zbiorników. W przypadku wielu firm jedynie kontrahenci mieszkający w regionie przedsiębiorstwa są w stanie liczyć na atrakcyjne ceny powiązane z dostawą. Konradobet działa w całkowicie inny sposób. Tutaj na interesujące ceny mogą liczyć klienci z całej Polski. Pracownicy absorbują się też montażem szamb, na życzenie i polecenie kontrahenta. Kwalifikacje angażowanych znawców zezwalają na prędki, prawidłowy i efektywny montaż, to właśnie dzięki czemu klienci są w stanie liczyć zarówno na oszczędność drogocennego czasu, jak oraz pieniędzy.

Szamba betonowe Koło
Szamba betonowe Koło
Szamba betonowe Koło

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Koło

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Koło

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.