Szamba betonowe Koluszki – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Każdy, kto buduje dom na działce, do jakiej nie został podłączony system kanalizacyjny, ma obowiązek znaleźć alternatywny sposób ma gospodarowanie szambami. Gigantyczna cząstka inwestorów decyduje się na budowę współczesnych oczyszczalni ścieków. Mimo tego, to właśnie idealne szamba ciągle cieszą się największą renomą.
Przedsiębiorstwo funkcjonujące pod szyldem Konradobet absorbuje się produkcją wysokojakościowych, ekologicznych szamb. Niezaprzeczalnym pozytywem wyrobów jest ich trwałość i wielka odporność na wszelkie defekty. Każdy wyrób przygotowywany jest w oparciu o beton B-25, jaki jest do tego zbrojony. W firmie oferowane są niedrogie szamba betonowe, które odnajdują własnych odbiorców na terenie całego kraju. Obeznana obsługa oraz rzetelna odpowiedź na wszelkie zadawane zapytania sprawiają, że Konradobet od początku własnego istnienia na rynku, zyskał obszerną renomę oraz uznanie nawet wśród w najwyższym stopniu wymagających kontrahentów. Co wypada wiedzieć decydując się na szambo?
• Szambo, to szczelnie zamknięte zasobniki na szambo z atestem, które mogą zostać wybudowane praktycznie na każdym gruncie.
• Nie groźne są mu nawet wody gruntowe. Nie wpływają albowiem na osłabienie jego konstrukcji.
• Niedopuszczalne jest konstruowanie oraz eksploatowanie zbiorników niehermetycznych, z których ścieki zdołałyby wypłynąć do gruntu. Może to wywoływać do skażenia gleby i być przyczyną wielu znacznych kłopotów zdrowotnych, w następstwie tego jednostka gospodarcza przykłada ogromną wagę do jakości swoich wyrobów.
Firma do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny, żeby zdołać spełnić wszystkie jego wymagania. Zaświadcza to o dużym stopniu profesjonalizmu oraz zatrudnienia, z jakim wykwalifikowana kadra pracownicza podchodzi do własnych zawodowych obowiązków. Na dzień dzisiejszy firma Konradobet to jeden z kluczowych oraz wiodących liderów, jacy działają w swojej branży. Każdego dnia wdraża się tu rozstrzygnięcia, jakie pozwalają wyprzedzić konkurencję.

Szamba betonowe Koluszki
Szamba betonowe Koluszki
Szamba betonowe Koluszki

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Koluszki

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Koluszki

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.