Szamba betonowe Kujawsko-Pomorskie – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Decydując się na postawienie domu w miejscu nieskanalizowanym trzeba zawsze pamiętać o tym, by odszukać odpowiedni dla siebie sposób na gospodarzenie ściekami pochodzącymi z stworzonego przez nas gospodarstwa domowego. Rozległa cząstka inwestorów decyduje się na konstrukcję nowoczesnych oczyszczalni szamb. W dalszym ciągu niemniej jednak szablonowe szamba nie tracą na popularności oraz to one absorbują najwyższe miejsce w rankingu.
Przedsiębiorstwo działające pod szyldem Konradobet absorbuje się produkcją wysokojakościowych, ekologicznych szamb. Ich kluczową zaletą jest ogromna solidność i odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Każdy wyrób konstruowany jest w oparciu o beton B-25, jaki jest na dodatek zbrojony. Wysokojakościowe tanie szamba betonowe trafiają do konsumentów z całego kraju. Wysoka jakość oferowanych usług i rzetelna obsługa sprawiają, że jednostka gospodarcza jest w stanie zaspokoić potrzeby w najwyższym stopniu wymagających kontrahentów. O czym należy pamiętać budując szambo?
• Szambo, to szczelnie zamknięte zbiorniki na szambo z atestem, które mogą zostać wybudowane niemalże na każdym gruncie.
• Szambo jest odporne też na działanie wód gruntowych. Nie wpływają albowiem na osłabienie jego konstrukcji.
• Ścieki nie mogą wpływać do gruntu. Ma prawo to bo doprowadzić do skażenia gleby i wód gruntowych, a w następstwie sprawić uszczerbek na zdrowiu, wobec tego firma w sposób szczególny dba o to, żeby ich wyroby cechowały się najwyższą jakością oraz spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa.
Konradobet zapewnia indywidualne nastawienie do konsumentów. Zaświadcza to o gigantycznym stopniu profesjonalizmu i zaangażowania, z jakim wykwalifikowana kadra pracownicza podchodzi do własnych zawodowych obowiązków. Na dzień dzisiejszy jednostka gospodarcza Konradobet to jeden z kluczowych i wiodących liderów, którzy działają w swojej branży. Nieustannie wdrażane są tu nowe rozwiązania, które zezwalają modernizować wyroby, by były jeszcze trwalsze, wydajniejsze i konkurencyjne zarówno jakościowo, jak oraz cenowo.

Szamba betonowe Kujawsko-Pomorskie
Szamba betonowe Kujawsko-Pomorskie
Szamba betonowe Kujawsko-Pomorskie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Kujawsko-Pomorskie

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Kujawsko-Pomorskie

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.