Szamba betonowe Łęczyca – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Każdy, kto buduje dom na działce, do jakiej nie został podłączony system kanalizacyjny, musi odszukać alternatywny sposób ma gospodarowanie szambami. Rozległa cząstka inwestorów decyduje się na budowę współczesnych oczyszczalni szamb. Mimo tego, to właśnie idealne szamba ciągle cieszą się najogromniejszą renomą.
Firma Konradobet proponuje wysokiej jakości szamba betonowe, które sprawdzą się w dowolnym gospodarstwie domowym. Ich kluczową zaletą jest ogromna trwałość i odporność na wszystkie uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Każdy wyrób konstruowany jest w oparciu o beton B-25, jaki jest na domiar tego zbrojony. W firmie proponowane są niedrogie szamba betonowe, jakie znajdują swoich odbiorców na terenie całego kraju. Wysoka jakość proponowanych usług i rzetelna obsługa powodują, że firma jest w stanie zaspokoić potrzeby w największym stopniu wymagających klientów. Co wypada wiedzieć decydując się na szambo?
• Szambo ma prawo być budowane na każdym gruncie.
• Szambo jest odporne także na działanie wód gruntowych. Nie mają one działania na jego strukturę.
• Niedopuszczalne jest budowanie i eksploatowanie zbiorników niehermetycznych, z jakich ścieki zdołałyby wypłynąć do gruntu. Może to albowiem doprowadzić do zanieczyszczenia gleby i wód gruntowych, a w następstwie sprawić uszczerbek na zdrowiu, wskutek tego jednostka gospodarcza w sposób specjalistyczny troszczy się o to, by ich wyroby cechowały się najwyższą jakością oraz spełniały wszystkie normy bezpieczeństwa.
Konradobet zapewnia indywidualne podejście do klientów. Świadczy to o ogromnym stopniu profesjonalizmu oraz zaangażowania, z jakim wykwalifikowana kadra pracownicza podchodzi do własnych zawodowych obowiązków. Konradobet to jeden z kluczowych liderów własnej branży. Nieustannie wdrażane są tutaj nowatorskie rozwiązania, jakie pozwalają modernizować wyroby, żeby były jeszcze trwalsze, wydajniejsze i konkurencyjne również jakościowo, jak i cenowo.

Szamba betonowe Łęczyca
Szamba betonowe Łęczyca
Szamba betonowe Łęczyca

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Łęczyca

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Łęczyca

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.