Szamba betonowe Legionowo – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Decydując się na budowę domu w miejscu nieskanalizowanym należy zawsze pamiętać o tym, by odkryć właściwy dla siebie sposób na gospodarowanie ściekami pochodzącymi z naszego gospodarstwa domowego. Gigantyczna cząstka inwestorów decyduje się na konstrukcję nowoczesnych oczyszczalni szamb. W dalszym ciągu jednakże tradycyjne szamba nie tracą na popularności oraz to one absorbują najwyższe miejsce w rankingu.
Firma Konradobet proponuje wysokiej jakości szamba betonowe, jakie sprawdzą się w dowolnym gospodarstwie domowym. Absolutnym pozytywem wyrobów jest ich solidność oraz ogromna odporność na wszystkie uszkodzenia. Każdy wyrób przygotowywany jest w oparciu o beton B-25, jaki jest na dodatek zbrojony. W jednostce gospodarczej oferowane są tanie szamba betonowe, które znajdują swoich odbiorców na obszarze całego państwa. Doświadczona obsługa oraz rzetelna odpowiedź na wszystkie zadawane zapytania sprawiają, że Konradobet od początku swojego istnienia na rynku, zyskał gigantyczną renomę i uznanie nawet wśród w najwyższym stopniu wymagających konsumentów. O czym trzeba pamiętać konstruując szambo?
• Szambo może być konstruowane na każdym gruncie.
• Nie straszne są mu nawet wody gruntowe. Nie oddziałują bowiem na osłabienie jego konstrukcji.
• Niedopuszczalne jest budowanie oraz eksploatowanie zbiorników nieszczelnych, z jakich ścieki zdołałyby wypłynąć do gruntu. Może to sprawiać do skażenia gleby oraz być przyczyną wielu poważnych kłopotów zdrowotnych, w następstwie tego jednostka gospodarcza przykłada ogromną wagę do jakości swoich wyrobów.
Konradobet gwarantuje indywidualne nastawienie do konsumentów. Jest to argumentem na to, że każdy przystępuje tutaj do własnych obowiązków z wielkim zaangażowaniem. Na dzień dzisiejszy firma Konradobet to jeden z głównych i prowadzących liderów, jacy funkcjonują w swojej branży. Nieustannie wdrażane są tu oryginalne rozwiązania, jakie pozwalają modernizować wyroby, by były jeszcze trwalsze, wydajniejsze i konkurencyjne zarówno jakościowo, jak oraz cenowo.

Szamba betonowe Legionowo
Szamba betonowe Legionowo
Szamba betonowe Legionowo

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Legionowo

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Legionowo

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.