Szamba betonowe Lipno – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba w dalszym ciągu radują się wśród kontrahentów kolosalną renomą. Z definicji wynika, że są to szczelne pojemniki, wymagające regularnego opróżniania, których kluczowym celem jest odpowiednie gospodarzenie ściekami i nieczystościami. Dzisiejsze szamba konstruuje się z odpornych na wszelkie uszkodzenia materiałów. Wszelkie szamba betonowe muszą spełniać niemniej jednak fundamentalne kryteria, które są obostrzone przez polskiego ustawodawcę.
Szamba powinny zapobiegać przeciekaniu nieczystości do gleby. Efektem tego mogą być poważne uszczerbki na zdrowiu. Aktualnie prawie wszystkie firmy, w tym Konradobet, proponują szamba ekologiczne. Ich kluczowe plusy to:
• rozwiązanie korzystne dla gospodarstw, jakie produkują niewielką ilość zanieczyszczeń
• stosunkowo małe koszty zakupu, instalacji oraz eksploatacji
• obszerna odporność na wpływ elementów zewnętrznych
Czy szamba ekologiczne mają jakiekolwiek defekty?
Jeżeli fabrykowane są zgodnie ze sztuką to nie mają wad. Firma Konradobet dzięki własnemu profesjonalizmowi zyskuje coraz większe zainteresowanie pośród klientów. Warto zwrócić uwagę również na wydatki przewozu zakupionych zbiorników. Wielu kontrahentów może liczyć na małe koszty jedynie wtedy, kiedy przebywają w okolicy firmy. W przypadku Konradobet wygląda to gruntownie inaczej. Tutaj na interesujące ceny mogą liczyć konsumenci z całej Polski. Pracownicy zajmują się również montażem szamb, na życzenie i polecenie kontrahenta. Ich wiedza oraz doświadczenie zezwalają na to, aby instalacja oryginalnego zbiornika przebiegała zgodnie z obowiązującymi regułami, co dla większości inwestorów jest kolejną, możliwą do wdrożenia oszczędnością pieniędzy oraz cennego w czasu.

Szamba betonowe Lipno
Szamba betonowe Lipno
Szamba betonowe Lipno

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Lipno

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Lipno

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.