Szamba betonowe Łódź – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Każdy, kto buduje dom na działce, do jakiej nie został podłączony system kanalizacyjny, ma obowiązek odnaleźć opcjonalny sposób ma gospodarowanie szambami. Obszerna cząstka inwestorów decyduje się na budowę nowoczesnych oczyszczalni szamb. W dalszym ciągu jednakże tradycyjne szamba nie tracą na popularności oraz to one absorbują najwyższe miejsce w rankingu.
Firma Konradobet proponuje wysokiej jakości szamba betonowe, jakie sprawdzą się w każdym gospodarstwie domowym. Absolutnym plusem wyrobów jest ich solidność oraz gigantyczna odporność na wszelkie defekty. Szamba konstruowane są z cementu B-25 i poddawane są dodatkowemu zbrojeniu. W jednostce gospodarczej proponowane są tanie szamba betonowe, które znajdują własnych odbiorców na obszarze całego kraju. Doświadczona obsługa i rzetelna odpowiedź na wszystkie zadawane pytania powodują, że Konradobet od początku swojego istnienia na rynku, zyskał wielką renomę oraz uznanie nawet wśród najbardziej wymagających kontrahentów. Co należy wiedzieć decydując się na szambo?
• Szambo może być budowane na każdym gruncie.
• Szambo jest odporne również na działanie wód gruntowych. Nie mają one wpływu na jego strukturę.
• Niedopuszczalne jest budowanie i eksploatowanie zbiorników nieszczelnych, z jakich ścieki mogłyby wypłynąć do gruntu. Może to albowiem doprowadzić do zanieczyszczenia gleby i wód gruntowych, a w konsekwencji sprawić uszczerbek na zdrowiu, w następstwie tego jednostka gospodarcza w sposób szczególny troszczy się o to, aby ich wyroby cechowały się najwyższą jakością i spełniały wszystkie normy bezpieczeństwa.
Konradobet gwarantuje indywidualne nastawienie do klientów. Jest to argumentem na to, że każdy podchodzi tu do swoich obowiązków z wielkim zaangażowaniem. Konradobet to jeden z kluczowych liderów swojej branży. Każdego dnia wdraża się tutaj rozstrzygnięcia, jakie zezwalają wyprzedzić konkurencję.

Szamba betonowe Łódź
Szamba betonowe Łódź
Szamba betonowe Łódź

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Łódź

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Łódź

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.