Szamba betonowe Łosice – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Każdy, kto konstruuje dom na działce, do której nie został podłączony system kanalizacyjny, musi znaleźć opcjonalny sposób ma gospodarowanie ściekami. Co poniektórzy decydują się na współczesne rozwiązania, które stanowione są przez biologiczne, przydomowe oczyszczalnie ścieków. W dalszym ciągu jednak tradycyjne szamba nie tracą na popularności oraz to one absorbują najwyższe miejsce w rankingu.
Przedsiębiorstwo działające pod szyldem Konradobet absorbuje się produkcją wysokojakościowych, ekologicznych szamb. Absolutnym walorem wyrobów jest ich solidność i wysoka odporność na wszelkie defekty. Każdy wyrób konstruowany jest w oparciu o beton B-25, jaki jest do tego zbrojony. W firmie proponowane są niedrogie szamba betonowe, jakie odnajdują własnych odbiorców na obszarze całego kraju. Wysoka jakość oferowanych usług i rzetelna obsługa powodują, że jednostka gospodarcza jest w stanie zaspokoić potrzeby w najwyższym stopniu wymagających klientów. Co wypada wiedzieć decydując się na szambo?
• Szambo, to szczelnie zamknięte zbiorniki na szambo z atestem, które mogą pozostać wybudowane niemalże na każdym gruncie.
• Szambo jest odporne również na działanie wód gruntowych. Nie oddziałują albowiem na osłabienie jego konstrukcji.
• Niedopuszczalne jest budowanie oraz eksploatowanie zbiorników nieszczelnych, z których ścieki zdołałyby wypłynąć do gruntu. Może to powodować do skażenia gleby i być powodem wielu poważnych problemów zdrowotnych, właśnie dlatego jednostka gospodarcza przykłada obszerną wagę do jakości swoich wyrobów.
Konradobet zapewnia indywidualne podejście do konsumentów. Jest to argumentem na to, że każdy przystępuje tu do własnych obowiązków z ogromnym zaangażowaniem. Na dzień dzisiejszy firma Konradobet to jeden z głównych i wiodących liderów, którzy funkcjonują w swojej branży. Każdego dnia wdraża się tutaj rozwiązania, które pozwalają wyprzedzić konkurencję.

Szamba betonowe Łosice
Szamba betonowe Łosice
Szamba betonowe Łosice

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Łosice

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Łosice

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.