Szamba betonowe Łowicz – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba w dalszym ciągu cieszą się wśród konsumentów obszerną popularnością. Montowane zbiorniki na szambo z atestem potrzebują regularnego opróżniania, jednakowoż to naturalnie dzięki temu gospodarstwo może porządnie gospodarować nieczystościami. Buduje się je z wysokojakościowych materiałów, które są do tego zabezpieczane przed uszkodzeniami mechanicznymi i chemicznymi. Wszystkie szamba betonowe podlegają konstytuowanym prawem przepisom.
Szamba muszą zapobiegać przeciekaniu nieczystości do gleby. Efektem tego zdołałyby być problemy zdrowotne zarówno inwestorów i posiadaczy szamba, jak oraz bliskich sąsiadów posesji. Dzisiaj prawie wszystkie firmy, w tym Konradobet, oferują szamba ekologiczne. Główne walory takiego rozwiązania to:
• rozwiązanie imponujące dla gospodarstw, które fabrykują niewielką ilość zanieczyszczeń
• stosunkowo niskie koszty zakupu, instalacji i eksploatacji
• wysoka odporność na nacisk oraz uszkodzenia atmosferyczne i mechaniczne
Czy szamba ekologiczne mają jakiekolwiek defekty?
Teoretycznie nie, o ile oczywiście produkowane są zgodnie z obowiązującym prawem. Firma Konradobet to naturalnie dzięki swojemu profesjonalizmowi zyskuje coraz to większe zainteresowanie pośród kontrahentów. Proponuje też niskie koszty transportu. Wielu klientów może liczyć na niskie wydatki jedynie wtedy, kiedy tak właściwie mieszkają w okolicy firmy. W przypadku Konradobet wygląda to absolutnie inaczej. Firma proponuje bowiem transport na terenie całej Polski w interesującej cenie. Na domiar tego pracownicy, na życzenie kontrahenta, mogą zająć się także montażem. Ich wiedza i doświadczenie zezwalają na to, żeby instalacja nowego zbiornika przebiegała zgodnie z obowiązującymi regułami, co dla większości inwestorów jest kolejną, dopuszczalną do wdrożenia oszczędnością pieniędzy i cennego w czasu.

Szamba betonowe Łowicz
Szamba betonowe Łowicz
Szamba betonowe Łowicz

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Łowicz

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Łowicz

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.