Szamba betonowe Lubelskie – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba w dalszym ciągu cieszą się wśród konsumentów ogromną renomą. Z definicji wynika, że są to szczelne zbiorniki, wymagające regularnego opróżniania, których nadrzędnym celem jest poprawne gospodarowanie ściekami i nieczystościami. Dzisiejsze szamba buduje się z odpornych na wszelkie uszkodzenia materiałów. Wszelkie szamba betonowe powinny spełniać jednakże podstawowe kryteria, jakie są obostrzone przez polskiego ustawodawcę.
W głównej mierze zbiorniki na szambo z atestem nie mogą sprawiać przeciekania nieczystości do gleby i wód gruntowych. Efektem tego mogą być istotne uszczerbki na zdrowiu. W dzisiejszych czasach większość firm, w tym również lider na rynku – Konradobet – w swojej ogromnej ofercie ma szamba betonowe, ekologiczne. Kluczowe pozytywy takiego rozstrzygnięcia to:
• rozwiązanie korzystne dla gospodarstw, jakie produkują niedużą ilość zanieczyszczeń
• interesujące koszty zakupu, montażu oraz użytkowania
• wysoka odporność na nacisk oraz uszkodzenia atmosferyczne i mechaniczne
Jakie są wady szamb ekologicznych?
Jeżeli fabrykowane są zgodnie ze sztuką to nie mają negatywów. Firma Konradobet dzięki własnemu profesjonalizmowi zyskuje coraz większe zainteresowanie pośród konsumentów. Oferuje też niskie wydatki transportu. W przypadku wielu firm jedynie kontrahenci mieszkający w regionie przedsiębiorstwa mogą liczyć na interesujące ceny związane z dostawą. Konradobet działa w kompletnie inny sposób. Tutaj na atrakcyjne ceny mogą liczyć kontrahenci z całej Polski. Pracownicy zajmują się także montażem szamb, na życzenie oraz polecenie klienta. Kwalifikacje angażowanych zawodowców zezwalają na prędki, zgodny i efektywny montaż, to naturalnie dzięki czemu kontrahenci są w stanie liczyć również na oszczędność drogocennego czasu, jak i pieniędzy.

Szamba betonowe Lubelskie
Szamba betonowe Lubelskie
Szamba betonowe Lubelskie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Lubelskie

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Lubelskie

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.