Szamba betonowe Lublin – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Każdy, kto buduje dom na działce, do jakiej nie został podłączony system kanalizacyjny, musi znaleźć alternatywny sposób ma gospodarowanie szambami. Znacząca część inwestorów decyduje się na konstrukcję nowoczesnych oczyszczalni ścieków. Mimo tego, to właśnie klasyczne szamba bez ustanku cieszą się najogromniejszą renomą.
Przedsiębiorstwo funkcjonujące pod szyldem Konradobet zajmuje się produkcją wysokojakościowych, ekologicznych szamb. Niezaprzeczalnym walorem wyrobów jest ich solidność i duża odporność na wszystkie defekty. Szamba konstruowane są z cementu B-25 oraz poddawane są pobocznemu zbrojeniu. W jednostce gospodarczej proponowane są tanie szamba betonowe, które odnajdują swoich odbiorców na obszarze całego kraju. Fachowa obsługa i rzetelna odpowiedź na wszelkie zadawane zapytania sprawiają, że Konradobet od początku swojego istnienia na rynku, zyskał ogromną renomę i uznanie nawet wśród w największym stopniu wymagających kontrahentów. Co trzeba wiedzieć decydując się na szambo?
• Szambo może być konstruowane na każdym gruncie.
• Nie straszne są mu nawet wody gruntowe. Nie oddziałują bo na osłabienie jego konstrukcji.
• Ścieki nie mogą wpływać do gruntu. Ma prawo to bo doprowadzić do skażenia gleby i wód gruntowych, a w konsekwencji spowodować uszczerbek na zdrowiu, dlatego firma w sposób szczególny troszczy się o to, by ich wyroby cechowały się wysoką jakością i spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa.
Firma do każdego klienta przystępuje w sposób indywidualny, żeby zdołać spełnić wszelkie jego wymagania. Jest to argumentem na to, że każdy podchodzi tu do swoich obowiązków z ogromnym zaangażowaniem. Konradobet to jeden z głównych liderów swojej branży. Nieprzerwanie wdrażane są tu nowe rozwiązania, jakie pozwalają modernizować wyroby, żeby były jeszcze trwalsze, wydajniejsze oraz konkurencyjne również jakościowo, jak oraz cenowo.

Szamba betonowe Lublin
Szamba betonowe Lublin
Szamba betonowe Lublin

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Lublin

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Lublin

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.