Szamba betonowe Łuków – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, mimo postępu innowacyjnych technik, nie tracą na własnej popularności. Z definicji wypływa, że są to szczelne pojemniki, wymagające regularnego opróżniania, jakich kluczowym celem jest poprawne gospodarzenie szambami oraz nieczystościami. Buduje się je z wysokojakościowych materiałów, jakie są na domiar tego zabezpieczane przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz chemicznymi. Wszystkie szamba betonowe powinny spełniać jednakże podstawowe kryteria, jakie są obostrzone przez polskiego ustawodawcę.
Przede wszystkim zbiorniki na szambo z atestem nie mogą powodować przeciekania nieczystości do gleby oraz wód gruntowych. Rezultatem tego zdołałyby być komplikacje zdrowotne zarówno inwestorów i właścicieli szamba, jak oraz bliskich sąsiadów posesji. Obecnie większa część firm, w tym również lider na rynku – Konradobet – w swojej szerokiej ofercie ma szamba betonowe, ekologiczne. Ich główne plusy to:
• obszerne ułatwienie dla gospodarstw, które produkują niedużo zanieczyszczeń
• względnie małe koszty zakupu, instalacji oraz eksploatacji
• wysoka odporność na nacisk i uszkodzenia atmosferyczne i mechaniczne
Czy szamba ekologiczne mają jakiekolwiek negatywy?
Jeżeli fabrykowane są zgodnie ze sztuką to nie mają negatywów. Firma Konradobet to właśnie dzięki swojemu profesjonalizmowi zyskuje coraz większe zainteresowanie wśród konsumentów. Oferuje też niskie koszty transportu. W wypadku wielu firm wyłącznie klienci mieszkający w regionie przedsiębiorstwa są w stanie liczyć na interesujące ceny powiązane z dostawą. W wypadku Konradobet wygląda to absolutnie inaczej. Firma oferuje bo transport na terenie całej Polski w interesującej cenie. Pracownicy absorbują się także montażem szamb, na życzenie oraz polecenie klienta. Ich wiedza i doświadczenie zezwalają na to, aby instalacja oryginalnego zbiornika przebiegała zgodnie z obowiązkowymi zasadami, co dla znacznej większości inwestorów jest kolejną, dopuszczalną do wdrożenia oszczędnością pieniędzy oraz cennego w czasu.

Szamba betonowe Łuków
Szamba betonowe Łuków
Szamba betonowe Łuków

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Łuków

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Łuków

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.