Szamba betonowe Międzyrzecz Podlaski – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba w dalszym ciągu cieszą się wśród kontrahentów wielką popularnością. Z definicji wypływa, że są to szczelne pojemniki, wymagające regularnego opróżniania, których głównym celem jest porządne gospodarowanie szambami oraz nieczystościami. Buduje się je z wysokojakościowych materiałów, które są do tego zabezpieczane przed defektami mechanicznymi oraz chemicznymi. Wszystkie szamba betonowe powinny spełniać niemniej jednak bazowe kryteria, jakie są obostrzone przez polskiego ustawodawcę.
Szamba muszą zapobiegać przeciekaniu nieczystości do gleby. Efektem tego mogłyby być trudności zdrowotne również inwestorów oraz właścicieli szamba, jak oraz bliskich sąsiadów posesji. Chwilowo prawie wszelkie firmy, w tym Konradobet, proponują szamba ekologiczne. Ich kluczowe zalety to:
• gigantyczne ułatwienie dla gospodarstw, jakie produkują niewiele zanieczyszczeń
• stosunkowo niskie wydatki zakupu, instalacji i eksploatacji
• wysoka odporność na nacisk i uszkodzenia atmosferyczne oraz mechaniczne
Jakie są defekty szamb ekologicznych?
Jeśli wytwarzane są zgodnie ze sztuką to nie mają wad. Firma Konradobet to właśnie dzięki własnemu profesjonalizmowi zyskuje coraz większe zainteresowanie wśród konsumentów. Oferuje również niskie wydatki transportu. Wielu kontrahentów może liczyć na niskie koszty tylko wówczas, kiedy przebywają w okolicy firmy. W wypadku Konradobet wygląda to totalnie inaczej. Tutaj na interesujące ceny mogą liczyć kontrahenci z całej Polski. Pracownicy absorbują się także montażem szamb, na życzenie i polecenie klienta. Kwalifikacje zatrudnianych specjalistów zezwalają na szybki, prawidłowy i efektywny montaż, to właśnie dzięki czemu konsumenci mogą liczyć zarówno na oszczędność cennego czasu, jak oraz pieniędzy.

Szamba betonowe Międzyrzecz Podlaski
Szamba betonowe Międzyrzecz Podlaski
Szamba betonowe Międzyrzecz Podlaski

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Międzyrzecz Podlaski

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Międzyrzecz Podlaski

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.