Szamba betonowe Mława – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, mimo postępu innowacyjnych technologii, nie tracą na swojej popularności. Z definicji wynika, że są to szczelne zasobniki, wymagające regularnego opróżniania, których nadrzędnym celem jest dobre gospodarowanie szambami i nieczystościami. Buduje się je z wysokojakościowych materiałów, jakie są oprócz tego zabezpieczane przed defektami mechanicznymi oraz chemicznymi. Wszelkie szamba betonowe podlegają ustanowionym prawem regulacjom.
Szamba powinny zapobiegać przeciekaniu nieczystości do gleby. Rezultatem tego zdołałyby być trudności zdrowotne również inwestorów i posiadaczy szamba, jak oraz bliskich sąsiadów posesji. Chwilowo prawie wszelkie firmy, w tym Konradobet, proponują szamba ekologiczne. Ich koronne walory to:
• obszerne ułatwienie dla gospodarstw, które produkują niewiele zanieczyszczeń
• interesujące wydatki zakupu, montażu i użytkowania
• wielka odporność na wpływ czynników zewnętrznych
Czy szamba ekologiczne mają jakiekolwiek negatywy?
Jeżeli produkowane są zgodnie ze sztuką to nie mają wad. Firma Konradobet stawia w głównej mierze na wysokiej jakości rozwiązania, dzięki czemu jej pozycja na rynku i uznanie wśród klientów z roku na rok wykazuje tendencje wzrostowe. Oferuje też niskie wydatki transportu. Wielu kontrahentów może liczyć na niskie koszty tylko wówczas, kiedy mieszkają w okolicy firmy. Konradobet funkcjonuje w całkiem inny sposób. Firma proponuje bo transport na terenie całej Polski w pociągającej cenie. Pracownicy absorbują się także montażem szamb, na życzenie oraz polecenie klienta. Kwalifikacje angażowanych zawodowców pozwalają na szybki, zgodny i efektywny montaż, to właśnie dzięki czemu kontrahenci mogą liczyć również na oszczędność cennego czasu, jak i pieniędzy.

Szamba betonowe Mława
Szamba betonowe Mława
Szamba betonowe Mława

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Mława

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Mława

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.