Szamba betonowe Mszczonów – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, pomimo postępu oryginalnych technik, nie tracą na swojej popularności. Montowane zbiorniki na szambo z atestem potrzebują regularnego opróżniania, jakkolwiek to właśnie dzięki temu gospodarstwo może poprawnie gospodarować nieczystościami. Buduje się je z wysokojakościowych materiałów, jakie są do tego zabezpieczane przed defektami mechanicznymi i chemicznymi. Wszystkie szamba betonowe podlegają konstytuowanym prawem rozporządzeniom.
Szamba powinny zapobiegać przeciekaniu nieczystości do gleby. Efektem tego mogą być poważne uszczerbki na zdrowiu. Aktualnie prawie wszelkie firmy, w tym Konradobet, proponują szamba ekologiczne. Ich nadrzędne atuty to:
• znaczące ułatwienie dla gospodarstw, które produkują niewiele zanieczyszczeń
• atrakcyjne wydatki zakupu, montażu oraz użytkowania
• wysoka odporność na nacisk oraz uszkodzenia atmosferyczne oraz mechaniczne
Czy szamba ekologiczne mają jakiekolwiek defekty?
Jeśli produkowane są zgodnie ze sztuką to nie mają negatywów. Firma Konradobet to naturalnie dzięki swojemu profesjonalizmowi zyskuje coraz to pokaźniejsze zainteresowanie pośród konsumentów. Należałoby zwrócić uwagę także na wydatki przewozu zakupionych zbiorników. Wielu kontrahentów może liczyć na małe koszty wyłącznie wówczas, kiedy przebywają w okolicy firmy. W wypadku Konradobet wygląda to zupełnie inaczej. Tu na interesujące ceny mogą liczyć kontrahenci z całej Polski. Pracownicy zajmują się także montażem szamb, na życzenie oraz polecenie kontrahenta. Kwalifikacje angażowanych ekspertów zezwalają na szybki, prawidłowy i efektywny montaż, dzięki czemu kontrahenci są w stanie liczyć również na oszczędność cennego czasu, jak i pieniędzy.

Szamba betonowe Mszczonów
Szamba betonowe Mszczonów
Szamba betonowe Mszczonów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Mszczonów

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Mszczonów

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.