Szamba betonowe Nasielsk – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Każdy, kto buduje dom na działce, do której nie został podłączony system kanalizacyjny, musi odkryć opcjonalny sposób ma gospodarowanie ściekami. Rozległa część inwestorów decyduje się na konstrukcję współczesnych oczyszczalni szamb. W dalszym ciągu jednakże szablonowe szamba nie tracą na popularności i to one absorbują najwyższe miejsce w rankingu.
Firma Konradobet oferuje wysokiej jakości szamba betonowe, jakie sprawdzą się w każdym gospodarstwie domowym. Niezaprzeczalnym pozytywem wyrobów jest ich trwałość oraz wysoka odporność na wszelkie defekty. Każdy wyrób konstruowany jest w oparciu o beton B-25, który jest oprócz tego zbrojony. Wysokojakościowe niedrogie szamba betonowe trafiają do klientów z całego kraju. Wysoka jakość oferowanych usług i rzetelna obsługa sprawiają, że firma jest w stanie zaspokoić potrzeby w najwyższym stopniu wymagających klientów. Co trzeba wiedzieć decydując się na szambo?
• Szambo ma prawo być budowane na każdym gruncie.
• Szambo jest odporne również na działanie wód gruntowych. Nie mają one wpływu na jego strukturę.
• Niedopuszczalne jest budowanie oraz eksploatowanie zbiorników nieszczelnych, z których ścieki mogłyby wypłynąć do gruntu. Ma prawo to albowiem doprowadzić do zanieczyszczenia gleby i wód gruntowych, a w następstwie spowodować uszczerbek na zdrowiu, dlatego jednostka gospodarcza w sposób specjalistyczny troszczy się o to, by ich wyroby cechowały się najwyższą jakością i spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa.
Firma do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny, aby móc spełnić wszystkie jego wyczekiwania. Jest to argumentem na to, że każdy podchodzi tu do swoich obowiązków z ogromnym zaangażowaniem. Na dzień dzisiejszy jednostka gospodarcza Konradobet to jeden z kluczowych i prowadzących liderów, jacy działają w swojej branży. Każdego dnia wdraża się tu rozwiązania, jakie pozwalają wyprzedzić konkurencję.

Szamba betonowe Nasielsk
Szamba betonowe Nasielsk
Szamba betonowe Nasielsk

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Nasielsk

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Nasielsk

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.