Szamba betonowe Nowy Dwór Mazowiecki – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, pomimo postępu oryginalnych technik, nie tracą na swojej popularności. Z definicji wypływa, że są to szczelne zasobniki, wymagające regularnego opróżniania, których nadrzędnym celem jest dobre gospodarzenie ściekami oraz nieczystościami. Współczesne szamba buduje się z odpornych na wszystkie uszkodzenia materiałów. Wszelkie szamba betonowe muszą spełniać niemniej jednak fundamentalne kryteria, jakie są obostrzone przez lokalnego ustawodawcę.
Szamba muszą zapobiegać przeciekaniu nieczystości do gleby. Rezultatem tego mogłyby być problemy zdrowotne również inwestorów i właścicieli szamba, jak i bliskich sąsiadów posesji. Dziś większa część firm, w tym także lider na rynku – Konradobet – w swojej ofercie ma szamba betonowe, ekologiczne. Ich główne zalety to:
• wielkie ułatwienie dla gospodarstw, które produkują niedużo zanieczyszczeń
• interesujące koszty zakupu, montażu i użytkowania
• ogromna odporność na wpływ składników zewnętrznych
Jakie są defekty szamb ekologicznych?
Jeśli fabrykowane są zgodnie ze sztuką to nie mają negatywów. Firma Konradobet stawia w szczególe na wysokiej jakości rozwiązania, to właśnie dzięki czemu jej pozycja na rynku oraz uznanie wśród konsumentów z roku na rok wykazuje tendencje wzrostowe. Należałoby zwrócić uwagę także na wydatki transportu zakupionych zbiorników. Wielu kontrahentów może liczyć na małe koszty wyłącznie w owym czasie, kiedy tak właściwie przebywają w okolicy firmy. Konradobet funkcjonuje w gruntownie inny sposób. Tu na atrakcyjne ceny mogą liczyć klienci z całej Polski. Dodatkowo pracownicy, na życzenie kontrahenta, mogą zająć się także montażem. Kwalifikacje angażowanych ekspertów pozwalają na prędki, zgodny i efektywny montaż, to właśnie dzięki czemu klienci mogą liczyć zarówno na oszczędność drogocennego czasu, jak i pieniędzy.

Szamba betonowe Nowy Dwór Mazowiecki
Szamba betonowe Nowy Dwór Mazowiecki
Szamba betonowe Nowy Dwór Mazowiecki

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Nowy Dwór Mazowiecki

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Nowy Dwór Mazowiecki

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.