Szamba betonowe Opatów – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Decydując się na budowę domu w miejscu nieskanalizowanym należy zawsze pamiętać o tym, żeby odkryć właściwy dla siebie sposób na gospodarowanie ściekami pochodzącymi z stworzonego przez nas gospodarstwa domowego. Kolosalna cząstka inwestorów decyduje się na konstrukcję współczesnych oczyszczalni ścieków. Mimo tego, to oczywiście idealne szamba ciągle cieszą się największą renomą.
Przedsiębiorstwo działające pod szyldem Konradobet absorbuje się produkcją wysokojakościowych, ekologicznych szamb. Ich główną zaletą jest ogromna trwałość oraz odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Szamba budowane są z betonu B-25 i poddawane są dodatkowemu zbrojeniu. Wysokojakościowe tanie szamba betonowe trafiają do kontrahentów z całego kraju. Wysoka jakość oferowanych usług i rzetelna obsługa powodują, że jednostka gospodarcza jest w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających kontrahentów. Co należy wiedzieć decydując się na szambo?
• Szambo ma prawo być budowane na każdym gruncie.
• Szambo jest odporne też na działanie wód gruntowych. Nie oddziałują bowiem na osłabienie jego konstrukcji.
• Ścieki nie są w stanie wpływać do gruntu. Może to bo doprowadzić do zanieczyszczenia gleby oraz wód gruntowych, a w następstwie spowodować uszczerbek na zdrowiu, dlatego firma w sposób specjalistyczny troszczy się o to, by ich wyroby cechowały się wysoką jakością oraz spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa.
Firma do każdego klienta przystępuje w sposób indywidualny, aby zdołać spełnić wszystkie jego wyczekiwania. Świadczy to o dużym stopniu profesjonalizmu oraz zatrudnienia, z jakim wykwalifikowana kadra pracownicza przystępuje do własnych zawodowych obowiązków. Konradobet to jeden z głównych liderów własnej branży. Nieprzerwanie wdrażane są tutaj innowacyjne rozwiązania, jakie pozwalają modernizować wyroby, żeby były jeszcze trwalsze, wydajniejsze i konkurencyjne również jakościowo, jak oraz cenowo.

Szamba betonowe Opatów
Szamba betonowe Opatów
Szamba betonowe Opatów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Opatów

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Opatów

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.