Szamba betonowe Ostrołęka – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Każdy, kto buduje dom na działce, do której nie został podłączony system kanalizacyjny, musi odnaleźć opcjonalny sposób ma gospodarowanie ściekami. Co poniektórzy decydują się na nowoczesne rozwiązania, które stanowione są przez biologiczne, przydomowe oczyszczalnie szamb. Mimo tego, to naturalnie idealne szamba bezustannie cieszą się największą renomą.
Przedsiębiorstwo funkcjonujące pod szyldem Konradobet absorbuje się produkcją wysokojakościowych, ekologicznych szamb. Ich główną zaletą jest wysoka trwałość oraz odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Każdy wyrób konstruowany jest w oparciu o beton B-25, jaki jest dodatkowo zbrojony. Wysokojakościowe niedrogie szamba betonowe trafiają do kontrahentów z całego kraju. Kompetentna obsługa i rzetelna odpowiedź na wszelkie zadawane zapytania powodują, że Konradobet od początku własnego istnienia na rynku, zyskał obszerną renomę i uznanie nawet wśród w największym stopniu wymagających klientów. Co wypada wiedzieć decydując się na szambo?
• Szambo, to szczelnie zamknięte zasobniki na szambo z atestem, które mogą zostać wybudowane niemalże na każdym gruncie.
• Nie straszne są mu nawet wody gruntowe. Nie oddziałują bowiem na osłabienie jego konstrukcji.
• Niedopuszczalne jest budowanie i eksploatowanie zbiorników niehermetycznych, z jakich ścieki mogłyby wypłynąć do gruntu. Może to wywoływać do skażenia gleby oraz być powodem wielu poważnych problemów zdrowotnych, w następstwie tego jednostka gospodarcza przykłada wielką wagę do jakości swoich wyrobów.
Konradobet gwarantuje indywidualne podejście do konsumentów. Jest to dowodem na to, że każdy przystępuje tu do własnych obowiązków z gigantycznym zaangażowaniem. Na dzień dzisiejszy jednostka gospodarcza Konradobet to jeden z kluczowych oraz prowadzących liderów, którzy funkcjonują w swojej branży. Ciągle wdrażane są tutaj oryginalne rozwiązania, które pozwalają modernizować wyroby, żeby były jeszcze trwalsze, wydajniejsze oraz konkurencyjne zarówno jakościowo, jak i cenowo.

Szamba betonowe Ostrołęka
Szamba betonowe Ostrołęka
Szamba betonowe Ostrołęka

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Ostrołęka

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Ostrołęka

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.