Szamba betonowe Ostrów Wielkopolski – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, pomimo postępu nowych technologii, nie tracą na własnej popularności. Z definicji wypływa, że są to szczelne zasobniki, wymagające regularnego opróżniania, których kluczowym celem jest dobre gospodarowanie szambami i nieczystościami. Buduje się je z wysokojakościowych materiałów, jakie są oprócz tego zabezpieczane przed defektami mechanicznymi i chemicznymi. Wszystkie szamba betonowe muszą spełniać jednak bazowe kryteria, które są obostrzone przez lokalnego ustawodawcę.
W głównej mierze zbiorniki na szambo z atestem nie mogą wywoływać przeciekania nieczystości do gleby i wód gruntowych. Efektem tego mogą być istotne uszczerbki na zdrowiu. W dzisiejszych czasach większa część firm, w tym również lider na rynku – Konradobet – w swojej ofercie posiada szamba betonowe, ekologiczne. Główne walory takiego rozstrzygnięcia to:
• obszerne ułatwienie dla gospodarstw, które produkują niedużo zanieczyszczeń
• atrakcyjne koszty zakupu, montażu i użytkowania
• ogromna odporność na wpływ elementów zewnętrznych
Czy szamba ekologiczne mają jakiekolwiek defekty?
Jeśli produkowane są zgodnie ze sztuką to nie mają wad. Firma Konradobet to naturalnie dzięki swojemu profesjonalizmowi zyskuje coraz większe zainteresowanie pośród kontrahentów. Należałoby zwrócić uwagę także na koszty przewozu zakupionych zbiorników. W przypadku wielu firm tylko konsumenci mieszkający w rejonie przedsiębiorstwa mogą liczyć na interesujące ceny połączone z dostawą. Konradobet działa w totalnie inny sposób. Tu na atrakcyjne ceny mogą liczyć klienci z całej Polski. Pracownicy zajmują się również montażem szamb, na życzenie oraz polecenie klienta. Kwalifikacje zatrudnianych ekspertów zezwalają na prędki, zgodny i efektywny montaż, to właśnie dzięki czemu klienci są w stanie liczyć również na oszczędność cennego czasu, jak oraz pieniędzy.

Szamba betonowe Ostrów Wielkopolski
Szamba betonowe Ostrów Wielkopolski
Szamba betonowe Ostrów Wielkopolski

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Ostrów Wielkopolski

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Ostrów Wielkopolski

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.