Szamba betonowe Otwock – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, mimo postępu innowacyjnych technologii, nie tracą na własnej popularności. Instalowane zbiorniki na szambo z atestem potrzebują regularnego opróżniania, jednak to naturalnie dzięki temu gospodarstwo może poprawnie gospodarować nieczystościami. Buduje się je z wysokojakościowych materiałów, które są do tego zabezpieczane przed uszkodzeniami mechanicznymi i chemicznymi. Wszelkie szamba betonowe podlegają konstytuowanym prawem regulacjom.
W głównej mierze zbiorniki na szambo z atestem nie mogą wywoływać przeciekania nieczystości do gleby i wód gruntowych. Rezultatem tego mogłyby być problemy zdrowotne zarówno inwestorów oraz właścicieli szamba, jak oraz bliskich sąsiadów posesji. Teraz prawie wszystkie firmy, w tym Konradobet, proponują szamba ekologiczne. Kluczowe plusy takiego rozwiązania to:
• duże ułatwienie dla gospodarstw, które produkują niedużo zanieczyszczeń
• atrakcyjne wydatki zakupu, montażu oraz użytkowania
• duża odporność na wpływ elementów zewnętrznych
Czy szamba ekologiczne mają jakiekolwiek wady?
Jeżeli wytwarzane są zgodnie ze sztuką to nie mają negatywów. Firma Konradobet stawia przede wszystkim na wysokiej jakości rozwiązania, dzięki czemu jej pozycja na rynku i uznanie wśród klientów z roku na rok wykazuje tendencje wzrostowe. Oferuje także niskie wydatki transportu. W przypadku wielu firm jedynie klienci mieszkający w rejonie przedsiębiorstwa są w stanie liczyć na interesujące ceny połączone z dostawą. Konradobet funkcjonuje w zupełnie inny sposób. Tu na interesujące ceny mogą liczyć konsumenci z całej Polski. Na dodatek pracobiorcy, na życzenie klienta, mogą zająć się także montażem. Kwalifikacje zatrudnianych specjalistów zezwalają na prędki, zgodny oraz efektywny montaż, dzięki czemu konsumenci są w stanie liczyć również na oszczędność drogocennego czasu, jak i pieniędzy.

Szamba betonowe Otwock
Szamba betonowe Otwock
Szamba betonowe Otwock

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Otwock

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Otwock

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.