Szamba betonowe Pabianice – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, mimo postępu innowacyjnych technologii, nie tracą na własnej popularności. Z definicji wypływa, że są to szczelne zasobniki, wymagające regularnego opróżniania, jakich kluczowym celem jest należyte gospodarowanie szambami i nieczystościami. Nowoczesne szamba konstruuje się z odpornych na wszystkie uszkodzenia materiałów. Wszelkie szamba betonowe muszą spełniać jednak fundamentalne kryteria, które są obostrzone przez polskiego ustawodawcę.
Przede wszystkim zbiorniki na szambo z atestem nie mogą wywoływać przeciekania nieczystości do gleby i wód gruntowych. Efektem tego mogą być poważne uszczerbki na zdrowiu. Dziś prawie wszelkie firmy, w tym Konradobet, proponują szamba ekologiczne. Ich newralgiczne walory to:
• rozwiązanie kapitalne dla gospodarstw, które produkują niedużą ilość zanieczyszczeń
• interesujące koszty zakupu, montażu i użytkowania
• wysoka odporność na nacisk oraz uszkodzenia atmosferyczne oraz mechaniczne
Czy szamba ekologiczne mają jakiekolwiek defekty?
Teoretycznie nie, o ile naturalnie produkowane są zgodnie z obligatoryjnym prawem. Firma Konradobet stawia przede wszystkim na wysokiej jakości rozwiązania, to właśnie dzięki czemu jej pozycja na rynku i uznanie wśród konsumentów z roku na rok wykazuje tendencje wzrostowe. Warto zwrócić uwagę też na wydatki transportu zakupionych zbiorników. Wielu konsumentów może liczyć na niskie wydatki wyłącznie w owym czasie, kiedy przebywają w okolicy firmy. W wypadku Konradobet wygląda to kompletnie inaczej. Tu na atrakcyjne ceny mogą liczyć kontrahenci z całej Polski. Pracownicy zajmują się także montażem szamb, na życzenie i polecenie konsumenta. Kwalifikacje angażowanych specjalistów zezwalają na prędki, prawidłowy oraz efektywny montaż, to naturalnie dzięki czemu konsumenci mogą liczyć również na oszczędność drogocennego czasu, jak oraz pieniędzy.

Szamba betonowe Pabianice
Szamba betonowe Pabianice
Szamba betonowe Pabianice

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Pabianice

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Pabianice

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.