Szamba betonowe Płock – Produkcja | Transport | Montaż

Wszystkie nasze zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe posiadają atest PZH, Aprobatę ITB i dwuletnią gwarancją producenta

Szamba, mimo postępu innowacyjnych technik, nie tracą na swojej popularności. Montowane zbiorniki na szambo z atestem żądają regularnego opróżniania, jednak to właśnie dzięki temu gospodarstwo może odpowiednio gospodarować nieczystościami. Współczesne szamba buduje się z odpornych na wszelkie uszkodzenia materiałów. Wszystkie szamba betonowe powinny spełniać jednak bazowe kryteria, które są obostrzone przez lokalnego ustawodawcę.
Przede wszystkim zbiorniki na szambo z atestem nie mogą sprawiać przeciekania nieczystości do gleby i wód gruntowych. Rezultatem tego mogłyby być trudności zdrowotne zarówno inwestorów oraz właścicieli szamba, jak i bliskich sąsiadów posesji. W dzisiejszych czasach większość firm, w tym też lider na rynku – Konradobet – w swojej ogromnej ofercie ma szamba betonowe, ekologiczne. Ich kluczowe atuty to:
• kolosalne ułatwienie dla gospodarstw, które produkują niedużo zanieczyszczeń
• interesujące wydatki zakupu, montażu oraz użytkowania
• znacząca odporność na wpływ składników zewnętrznych
Jakie są wady szamb ekologicznych?
Teoretycznie nie, o ile naturalnie wytwarzane są zgodnie z obowiązkowym prawem. Firma Konradobet stawia przede wszystkim na wysokiej jakości rozwiązania, to naturalnie dzięki czemu jej pozycja na rynku i uznanie wśród kontrahentów z roku na rok demonstruje tendencje wzrostowe. Proponuje też niskie koszty transportu. W wypadku wielu firm wyłącznie klienci mieszkający w rejonie przedsiębiorstwa są w stanie liczyć na atrakcyjne ceny związane z dostawą. Konradobet działa w totalnie inny sposób. Tutaj na interesujące ceny mogą liczyć konsumenci z całej Polski. Pracownicy zajmują się również montażem szamb, na życzenie oraz polecenie klienta. Ich wiedza i doświadczenie zezwalają na to, aby instalacja innowacyjnego zbiornika przebiegała zgodnie z obowiązkowymi regułami, co dla znacznej większości inwestorów jest następną, dopuszczalną do wdrożenia oszczędnością pieniędzy i cennego w czasu.

Szamba betonowe Płock
Szamba betonowe Płock
Szamba betonowe Płock

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Konrado-bet

Zbiorniki na szambo produkowane są w formie prefabrykatu, w monolitycznej konstrukcji żelbetonowej z zagęszczonego betonu klasy B-25. Z zewnątrz zbiornik pokryty jest ekologiczną izolacją wodoszczelną. Zbiornik wykonany jest jako szczelny i przyjazny dla środowiska. Posiada ATEST PZH i Aprobatę ITB. Nasze produkty są wyrobami bezodpływowymi, szczelnymi oraz ekologicznymi.

Zbiorniki jednokomorowe jednoelementowe

Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Płock

Zbiorniki dwukomorowe jednoelementowe


Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Płock

Kanał samochodowy betonowy
Szamba betonowe, zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe na szambo Radom
Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 6m x 1,24m x 1,75h - 3000 zł. Kanał betonowy wodoszczelny o wymiarach zewnętrznych : 3,5m x 1,24m x 1,72h - 2 200 zł Ścianka grubości 12cm. Kanał wykonany z betonu b30 z dodatkiem uszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną fi 10. Na ściankach wykonane są wgłębienia na pułki lub oświetlenie. Cena za kanał to 3000 zł.
Pokrywa na zbiornik na szambo
standardowa w cenie zbiornika wzmocniona najazdowa (na mniejsze zbiorniki) – 150zł* wzmocniona najazdowa (na większe zbiorniki) – 200zł*
Kominki na płyty pod właz
w cenie zbiornika
Włazy
betonowe w cenie zbiornika żeliwny — 150zł* * podane kwoty są cenami netto bez transportu
OFERUJEMY DOWÓZ I MONTAŻ ZBIORNIKA W WYKOPIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
(wykop pod zbiornik należy wykonać we własnym zakresie) UDZIELAMY GWARANCJI NA 5 LAT NA NASZE WYROBY  

WAŻNE

Szamba betonowe Zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (DZ.U.92/2004 poz.881) mogą być legalnie wprowadzane do obrotu pod warunkiem że Producent posiada Aprobatę Techniczną.Zgodnie z art.9 Ustawy o Wyrobach Budowlanych Aprobata jest wydawana dla wyrobu budowlanego dla którego nie została ustanowiona Polska Norma,a takim jest ,,szambo betonowe”.

WSZYSTKIE ZBIORNIKI NASZEJ PRODUKCJI POZSIADAJĄ APROBATĘ ,,ITB” i ATEST PZH.